Tam olarak bir yıl önce bugün, Dedikoducu Polis Yanlış spekülasyon yaptığı için bir tabloidde baskın yaptı Taylor Swift hamile kaldı Joe Alwyn 'Nin bebeği. Şimdi 365 gün geçti ve şarkıcı asla bir çocuk doğurmadı. Zaman, derginin hikayesinin kesinlikle doğru olmadığını kanıtladı.

Wer gewann Ink Master Staffel 2

18 Aralık 2017'de, Temasta teorileştirdi Swift bir bebek bekliyordu çünkü 'kendinden emin, parlak ve her zamanki ince halinden daha dolgun' görünüyordu. Çıkış, öncülünü desteklemek için aynı derecede güvenilmez magazin dergisinde bir hikayeye atıfta bulundu. KB , Swift'in 'dört aylık' olduğunu iddia ediyordu. Bu raporda, şarkıcıyla hiç tanışmamış bir beslenme uzmanının '30 kilo aldığını' söylediği belirtildi. Ancak beslenme uzmanı, 'Hamile olup olmadığını belirlemek zor, yeni kilo almış olabileceğini' bile kabul etti.Hikaye geçen yıl bu kez yayınlandığında, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşma yetkisi olmayan ancak bize şarkıcının hamile olmadığından emin olan bir Swift sırdaşına ulaştı. O sırada da belirttiğimiz gibi, Swift yakında ona yönelecekti İtibar Stadyumu Turu , bu yılın Mayıs-Kasım ayları arasında gerçekleşti. Swift, geçen Aralık ayında 'dördüncü ay' olmuş olsaydı, bu, dünya turunun ortasında doğum yapacağı anlamına geliyordu. Bu açıkça bir olasılık değildi.

Swift sadece Alwyn’in bebeğini asla doğurmadı, aynı zamanda şarkıcı ve erkek arkadaşı henüz başka önemli kilometre taşlarını kutlamadılar. Hamilelik söylentilerini çürüttüğümüzden bu yana geçen yıl, çift hala nişanlanmış değil. İlişkileri güçlü gidiyor gibi görünüyor, ancak şu anda bir çocuğu dünyaya getirmek bir yana, koridorda bile görünmüyorlar.

Geçtiğimiz yıl, magazin dergileri şarkıcı ve oyuncu arasındaki romantizmi doğru bir şekilde bildirme konusunda çok daha başarılı olamadı. Haziranda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta Kardeş yayını, Yaşam tarzı , yanlış bir şekilde iddia etmek için Swift ve Alwyn evleniyordu Ağustosda. Ağustos düğün olmadan geldi ve geçti.

Brad Cooper und Lady Gaga

Ekim ayında, aynı dergi hakkında sahte bir kapak haberi yayınladı. Swift ve Alwyn gizlice nişanlanıyor . Bu yeni makale, ikilinin yaz boyunca evleneceklerini iddia eden önceki raporu hiçbir zaman onaylamadı. Dedikoducu Polis Magazin dergilerinin ünlüler hakkında sahte haberler satmaya çalışırken nasıl yakalandıklarını göstermek için bir yıl önceki hikayelere dönüp bakıyor. Temasta Aralık 2017 tarihli hamilelik raporu, zamanın geçişinin yanlış anlatıları nasıl çürüttüğüne dair bir başka örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.