Taylor Swift erkek arkadaşına 4 Temmuz düğünü planlamıyor Joe Alwyn Yanlış bir habere rağmen Rhode Island malikanesinde. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Şarkıcı bu yaz koridordan aşağıya inmiyor.

'Taylor’un Gizli Sahil Düğünü!' son sayısında bir başlık okur National Enquirer . Sözde bir kaynağın, 'Taylor, Joe'yla işleri resmileştirmeye hevesli ve bunu Rhode Island'daki sevgili sahil kaçamağında yapacaklar.' Sözde kaynak, şarkıcının sık sık arkadaşlarını evinde 4 Temmuz'u kutlamaya davet ettiğini, 'ancak pek çok insan onun bunu gizli bir düğünün örtüsü olarak kullandığına inanıyor' diyor.Şüpheli habercisi, 'Bir süredir gayri resmi olarak nişanlı oldukları varsayılıyor,' diye ekliyor. 'Pek çok insan bu kadar uzun süredir neyin sürdüğünü gerçekten merak ediyor.' Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, Swift’in sözde 'düğününün' Selena Gomez ve Karlie Kloss'un yanı sıra Alwyn’in İngiltere’den arkadaşları ve ailesiyle birlikte birkaç düzine konukla 'samimi' bir ilişki olacağını söylüyor.

Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize Swift ve Alwyn'in önümüzdeki hafta Rhode Island'daki evinde düğüm atamayacağını söyledi. Şarkıcının bu yıl 4 Temmuz bashını bile düzenleyip atmayacağı henüz belli değil, ancak her ne kadar tatili kutlamayı seçerse seçsin, kesinlikle gizli bir düğünle olmayacak. Ek olarak, Swift’in yeni albümü Sevgili 23 Ağustos'ta düşüyor ve şarkıcı yazın çoğunu piyasaya sürülene kadar promosyon yaparak geçirecek.

Kayda değer, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Nisan 2018'de yanlış bildirdiği için Swift ve Alwyn bir nişan yüzüğü için alışveriş yapıyorlardı . Şimdi bir yıldan fazla oldu ve çift hâlâ nişanlı değil. Geçen haziran, Dedikoducu Polis tabloid’in kardeş yayınına seslendi, Yaşam tarzı , bunu yanlış bildirmek için Swift ve Alwyn o ağustosta evlenecekti. Nashville'deki evinde. Ağustos düğün olmadan geldi ve geçti.

Ekim 2018'de, aynı satış noktası bir yaz düğünü hakkındaki önermesini görmezden geldi ve hakkında başka bir makale yayınladı. Swift ve Alwyn gizlice nişanlanıyor . Bu uydurma hikaye, daha önce iddia edildiği gibi çiftin neden Ağustos ayında koridorda hiç yürümediğini açıklayamadı. Şarkıcı ve oyuncu da 4 Temmuz 2019'da düğün yapmayacak, ancak Dedikoducu Polis şüphe ediyor Enquirer hikayenin yanlış olduğunu kabul edecek. Bunun yerine, muhtemelen ilerleyen çiftin ilişkileri hakkında daha fazla kurgu basılacaktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.