Taylor Swift ile 'üzgün' değil Karlie Kloss giymek için Justin Bieber saçma bir rapora rağmen mal. Bu aptalca hikaye, gömleğin her yerine drama görüntüsü vermeye çalışıyor. Dedikoducu Polis bunun saçma olduğunu doğrulayabilir.

Trisha Yearwood Gewichtszunahme 2017

'Justin Bieber, Kadro Üyesi Karlie Kloss'un Kıyafetini Giyen Fotoğrafını Gönderdi: Taylor Swift Üzgün ​​Olacak mı?' sorar HollywoodLife , makalesine dramatik bir şekilde “Eylül. 13, Karlie Kloss'un Taylor Swift takım üyesi kartını kaybettiği gün olarak düşebilir! Justin Bieber (Tay’ın düşmanı), Karlie'nin ürününü giyen bir fotoğrafını yayınladı. Uh-oh! ' Webloid'e göre Bieber, Instagram'da Kloss'un 'Purpose Tour' serisinden bir gömlek giymiş paparazzi fotoğrafını paylaştığında 'potu karıştırdı'.Site, 'Başka bir ünlü olsaydı, 'Oh, harika, başka bir Belieber!' Diye düşünürdük. Ancak, bu özel süper model Taylor Swift'in kadrosunda ve Tay ile arasında biraz 'kötü kan' olduğunu söyleyelim. ve Bieb'ler! Öyleyse, iki ve ikisini bir araya getirebilirseniz, Karlie'nin yakında Tay’ın ekibinden elenmesi konusunda neden biraz gergin olduğumuzu anlayacaksınız! ' HollywoodLies, Kloss'un 'açıkça istediği her şeyi giymesine izin verildiğini' kabul ediyor, ancak Swift'in 'bugünlerde çok bağışlayıcı bir ruh hali içinde' olmadığını öne sürüyor ve 'Justin'in ürünleri gibi bir düşmanı giymenin tam da üzecek türden bir şey olabileceğini' iddia ediyor. Taylor. '

Böyle bir şeyin o güzel dostluğu öldürmesinden nefret ederiz. Ama Karlie'nin Taylor'a şimdi ne yaptıracağını kim bilebilir? ”Diye ekleyen melodramatik çıkış, okuyucularına şunu soruyor:' Karlie’nin Justin’in ürünlerini sallama kararı veya Justin’in fotoğrafı paylaşma kararı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sence ikisinden biri yanlış mıydı? Karlie’nin Tay ile ilişkisinin mahvolacağını düşünüyor musun? ' Tüm bu soruların cevabı HAYIR. Bieber, Kloss'un kendi malında olduğu bir fotoğrafını paylaşarak Swift'e çekim yapmıyordu, Swift'in arkadaşlığını da etkilemeyecek ve bu tür iddialarda bulunmak bile saçma.

Bieber’in Instagram beslemesine kısa bir göz atarak, günlerce ünlü ve ünlü olmayan kişilerin resimlerini markalı kıyafetlerini giyerek geçirdiğini görmek yeterli. Kloss'un enstantane fotoğrafının da Swift ile hiçbir ilgisi yoktu, Kloss da gömleği giydiğinde Bieber ile hizalanmakla ilgili bir açıklama yapmıyordu. Bununla birlikte, iki yıldız, webloid'in bahsetmediği başka bir nokta olan Scooter Braun'da bir menajeri paylaşıyor. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Swift'in Kloss'un stil seçimleriyle hiçbir sorunu olmadığı söylendi, kendisi de olmayacaktı. Çıkış ayrıca, bunu yapmaktan suçlu olan kendisi HollywoodLies olduğunda Bieber'ı yanlışlıkla 'potu karıştırmakla' suçladı.

Ve bu, çevrimiçi yayının Swift ve arkadaşları için yapım dramasını ilk kez denemesi değil. Ocak ayında webloid suçlandı Selena Gomez 'kız kodunu' kırıyor sadece John Mayer ile aynı kulüpte olduğu için. Ve sonraki ay, Ed Sheeran da benzer şekilde 'arkadaşlık kodunu' çiğnemekle suçlandı çünkü bir röportaj sırasında Katy Perry'yi övdü. Şimdi aynı konsept Kloss ve Bieber ile uygulanıyor. Haber değil. Yanıltıcı bilgilerle hayranları harekete geçirmek için tasarlanmış tıklama tuzağı.

hat sich keith urban und nicole kidman scheiden lassen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.