Taylor Swift 'rahatsız' değil Joe Jonas yanında bir filmde rol aldı selena Gomez , spekülatif ve saçma bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis bu saçma ve yanlış raporu çürütebilir. Görünüşe göre belirli bir fabrikasyon fabrikası, Swift ve Jonas'ın baltayı uzun zaman önce gömdüğünün farkında değil.

Bir Çarşamba günü basın etkinliği Otel Transilvanya 3 , Jonas'ın önümüzdeki devam filminde yeni karakterleri seslendirecek bir grup yıldız arasında olduğu ortaya çıktı. Gomez, animasyon filmin baş karakterlerinden biri olarak rolünü yeniden canlandıracak. HollywoodLife bu seçimi 'çılgın haber' olarak değerlendiriyor ve 'Eski sevgilisi ve sevgilisi Taylor Swift rahatsız mı ?!'Site, okuyuculara Swift ve Jonas'ın gençken 'çok kısır bir bölünme yaşadıklarını' hatırlatıyor ve 'Sel'in BFF'si biraz incinmiş olabilir mi?' Blog yazmaya devam ediyor, '[Gomez] Joe ile çalışmakla ilgili bir kavga mı çıkardı yoksa bununla tamamen uyumlu muydu?' Diye merak etmeye [yardımcı olamayız]. Çıkış, Swift ve Jonas'ın '10 yıl önce' ayrıldığını kabul ediyor, ancak buna rağmen, çevrimiçi yayın hala şarkıcıya eski erkek arkadaşlarından biri ve yakın arkadaşlarından biri olduğu için üzülmesini önererek bir skandal yaratmaya çalışıyor. bir filmdeki karakterleri seslendirmek.

Bu önermeyle ilgili bir dizi sorun var. Öncelikle, Gomez gerçekten 'Joe ile çalışmıyor'. Tüm animasyon filmlerinde olduğu gibi, oyuncular genellikle parçalarını ayrı ayrı kaydeder ve genellikle yalnızca tanıtım etkinlikleri sırasında yolları kesişir. HollywoodLies, sitenin bilindiği üzere, görünüşe göre bu tür filmlerin nasıl yapıldığından habersiz.

Ancak Gomez ve Jonas birlikte kamera zamanını kaydediyor olsalar bile, onun 'kavga etmesi' için bir neden ya da Swift'in 'rahatsız olması' için bir neden yok. Swift ve Jonas’ın ayrılığı o zamanlar tartışmalıydı, hatta ilham vericiydi. Swift, ünlü ilişki şarkılarından bazılarını yazmak için , yıllardır nispeten iyi şartlar içindeler. Aslında, 2015'te Swift ve Jonas Londra'da takıldılar , 'Bu Gece Eğlenceye' liderlik ediyor, 'Şimdiye kadarki en arkadaş canlısı eski sevgililer!' Artı, Swift sadece Instagram'daki videoyla sohbetten bir fotoğraf paylaşmakla kalmadı, aynı zamanda o ay bir araya geldikleri ikinci seferdi.

Swift'in Gomez ve Jonas'ın aynı filmdeki karakterleri seslendirmesiyle ilgili bir sorunu olabileceğini iddia etmenin bir anlamı yok, kendisi ve eski sevgilisinin hala sosyal ortamlarda birbirleriyle zaman geçiren arkadaş olduklarını gösterdiklerinde. Elbette bunların hiçbirinden HollywoodLies’in hikayesinde bahsedilmiyor, çünkü web sitesi düzgün bir araştırma yapmak için bir tartışmaya yol açmaya çalışmakla çok meşguldü. İyi, Dedikoducu Polis sadece araştırmakla kalmadık, aynı zamanda Swift bağlantılarımızla daha fazla araştırma yaptık. İsminin açıklanmaması koşuluyla konuşan bir sırdaş, blogun 'şaka' yaptığını düşündü ve ciddi bir makale olarak yayınlandığına inanamadı.

Ancak konu Swift ve ünlü arkadaşları söz konusu olduğunda, prizin potu karıştırmaya çalıştığı ilk sefer değil bu. En son, Dedikoducu Polis HollywoodLies'i daha geçen ay saçma bir şekilde iddia ettiği için çağırdı Gomez, Camila Cabello'nun Swift ile turneye çıkmasını 'kıskanıyor' olabilir . Varolmayan bir dramada başarılı gibi görünen siteyi, Gomez'i John Mayer ile aynı kulüpte bulunarak 'kız kodunu' kırmakla ve Ed Sheeran'ı iltifat ederek 'arkadaşlık kodunu' kırmakla suçladığı için de açığa çıkardık. Katy Perry. Belki de web sitesi, tüm gazetecilerin hikayelerinin doğruluğunu kontrol etmelerini isteyen başka bir koda odaklanmalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

trinkt Gwen Stefani Alkohol?