Yapar Taylor Swift enjeksiyonlardaki gizli çekimler sayesinde “yeni” bir ganimet mi elde ettiniz? Bu iddia, süperstarın arkasına açık bir saplantıya sahip olan bir webloid'den geliyor. Dedikoducu Polis sizi yukarıdan aşağıya doğru götürebilir.

Nisan 2016'da, MediaTakeOut Yanlış bir şekilde Swift'i erkek arkadaşı Calvin Harris'i etkilemek için popo implantı yaptırmakla suçladı. Birkaç ay sonra site, Swift'in Tom Hiddleston yararına popo ameliyatı geçirmesiyle ilgili benzer şekilde yanlış bir hikaye yayınladı. Son zamanlarda, daha geçen ay MediaFakeOut, Swift'in poposunu 'güçlendirmesi' hakkında başka bir gerçek dışı hikaye yayınladı. Dedikoducu Polis üç kurgu parçasını da haklı olarak bozdu.Şimdi çıkış noktası, Swift’in posterioruyla ilgili daha fazla serseri iddiaya hizmet ediyor. Yayın, Cuma günü zar zor anlaşılır bir manşetle parlıyor, “Taylor Swift 'YENİ' Ganimetini Gösteriyor… Ne DÜŞÜNÜYORSUN… SQUATS'TAN MI… YA DA SHOTS'DAN MI ALDI ??? (Gerçek Veya SAHTE) ”Eşlik eden kısa öykü,“ Pop şarkıcısı Taylor Swift, daha biçimli vücudundan GURUR duyuyor. Yeni bulunan eğrilerini göstermek için sosyal medyaya gitti. Fotoğrafları yayınladıktan hemen sonra, insanlar yeni poposunun PLASTİK CERRAHİ sonucu olabileceğini tahmin etmeye başladılar. Ne düşünüyorsun - GERÇEK mi yoksa SAHTE mi? '

MediaFakeOut daha sonra okuyuculara 'işte yeni Taylor gövdesi' diyor, ancak tüm var olan boşluk. (Ve evet, bu bir Swift kelime oyunu.) Gülünç çevrimiçi yayın, Swift'in fotoğraflara dayalı 'yeni bir ganimet' sahibi olduğunu iddia ediyor, ancak aslında gönderisinde anlık görüntülere yer vermiyor. Dedikoducu Polis sadece webloid'in fotoğraflara başvurmaya çalıştığını varsayabilir Swift Instagram'da paylaştı ve bir Instagram hikayesinde. Her iki resimde de Swift, giydiği çıplak vücut takımını giyiyor site gülünç bir şekilde yeni müzik videosunda aslında çıplak olduğunu iddia ettiğinde. Kostümün şekli, şarkıcının derriere boyutunda algılanan herhangi bir küçük değişiklikten sorumlu olabilir, ancak gerçek şu ki, fotoğraf olsun veya olmasın, MTO bir kez daha yanlış.

Swift'in poposu 2016'da implantlardan değişmedi, ameliyattan da değişmedi. Geçen ay geliştirmelerden farklı olarak değişmedi ve şu anda enjeksiyon aşılarından da değişmedi. Ve hiçbir meşru çıkış da bunu iddia etmiyor. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis isminin açıklanmaması koşuluyla konuşan güvenilir bir Swift kaynağı tarafından en sonuncusu da dahil olmak üzere tüm bu iddiaların yanlış olduğu söylendi. MediaFakeOut'un Swift’in arka tarafına neden bu kadar sabitlendiği açık değil, belki de okuyucuları tıklama tuzağıyla çekme isteği dışında. Ancak bir kadının vücut kısmına tekrar tekrar odaklanmak, özellikle de yanlış iddialarla eşleştirildiğinde rahatsız edicidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.