Yaptı Taylor Swift gerçekten 'utanç verici sırlar' arıyoruz Jennifer Lawrence ? Tam olarak bir yıl önce bugün bir ünlü dergisindeki iddia buydu. O zaman, Dedikoducu Polis önermenin yanlış olduğunu bildirdi ve şimdi 365 gün sonra hikayenin tamamen doğru olmadığı açık.27 Şubat 2018'de, KB şarkıcının aktrisin üzerine kir için kazdığını iddia eden bir makale yayınladı Lawrence, Swift ve Karlie Kloss'un hala arkadaş olup olmadığını sordu filmini tanıtırken bir röportajda Kızıl Serçe . Tabloid, Lawrence'ın (gönülsüz) Swift ve Kloss'un düşüp düşmediğini, şarkıcıyı oyuncuya geri dönmek istediği noktaya kadar kızdırdığını iddia etti. Haberin güvenilirliğini sağlamak için, haber kaynağı, Swift'in Lawrence'a 'geri adım atmasını' söylediğini sızdıran bir 'kaynağa' sahip olduğunu iddia etti.Aynı sözde ihbarcı, Swift'in Lawrence hakkında 'utanç verici sırlar' toplayacağını ve 'misilleme yapacağını' iddia etti. Anonim kaynak ayrıca, Swift'in Cooke Maroney ile nişanlanmadan önce 'sarhoş davranışı' ve 'flört hayatı' söz konusu olduğunda oyuncunun 'kendi bagajına' sahip olduğunu hissettiğini ve onun hakkında konuştuğu için 'ödeşme' konusunda ciddi olduğunu iddia etti. a Times İçin Yeni röportaj. Magazin, şarkıcının, Swift'in 'geri döndüğünde' kimsenin alıcı tarafta olmak istemediğini nasıl içeriden uyarmasıyla, Lawrence'a 'savaş ilan ettiğini' belirtti.

Çok dramatik de olsa, hikaye tamamen yanlıştı. Bir yıl önce, bir Swift sırdaşı güvence verdi Dedikoducu Polis derginin hikayesi saçmaydı. Şimdi, 12 ay sonra, Swift'in abartılı bir açıklama yapan Lawrence hakkında 'utanç verici sırları' ifşa etmeye çalışmadığı açıktı.İki kadın aslında uzun süredir arkadaş. Örneğin 2014 yılında, Lawrence, Swift'in Altın Küre kırmızı halısında şakacı bir şekilde fotoğraf bombaladı İkisi kucaklaşmadan önce. Ve hakkındaki sahte hikayeden sadece birkaç ay sonra Swift, Lawrence'a 'savaş ilan etti' , ikisinin galasında başka bir sevimli an yaşadı The Favourite şarkıcının erkek arkadaşının rol aldığı. Film başlamadan önce Lawrence şakacı bir şekilde Swift ve Joe Alwyn’in dışarıdaki nadir gecesini 'mahvetti' .

Aradan geçen yıl, Swift'in Lawrence'a 'karşılık vermek' istediği iddia edildiğinden beri, tabloid kadınlarla ilgili haberleriyle artık daha güvenilir hale gelemedi. Bu masaldan kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB yanlış ısrar ettiğinde Lawrence, yönetmen David O. Russell ile çıkmak istedi . Ayrıca haksız yere iddia edildiğinde dergiyi de düzelttik Swift ve Alwyn nişanlandı .

Dedikoducu Polis Ziyaretçilerin hangi satış noktalarına güvenmeleri veya güvenmemeleri gerektiğini anlamalarına yardımcı olmak için, zaman zaman önceki yıla ait hikayelere bakar. Açıkça, bu yayın başarısız oldu. Aslında, gerçekten utanç verici olan tek şey, o kuruluşun Lawrence ve Swift hakkındaki makaleleridir.Kate Middleton schwanger mit Zwillingen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.