Amerikan İdolü Yaklaşık yirmi yıldır en uzun süredir devam eden ve en popüler şarkı yarışması programlarından biri oldu, bu nedenle jüri paneline en yeni katılanların kim olacağı konusunda pek çok spekülasyon olması şaşırtıcı değil. Bazı kuruluşlar, bir sonraki jüri üyelerinin kim olacağına dair tahminleriyle silahı biraz aştı. Dedikoducu Polis herkesi iddia eden çok sayıda raporla karşılaştı kim Kardashian -e Taylor Swift yargıç olacak Amerikan İdolü , hangi tahminlerin gerçekleştiğini görelim.

Kanye West

(Amerikan İdolü)Blake Shelton Diät Gwen Stefani

Kanye West Reddedildi mi?

Bir zamanlar gösteri için 'seçmelere katılan' bir rapçi ile ilgili bir söylenti. Hakkında bir söylenti Kanye West 2017'de başladı ve tarafından yayıldı Yaşam tarzı . Çıkış, Kim Kardashian'ın '[sunucu] Ryan Seacrest ile yakın ilişkisini Kanye'yi kapıdan içeri sokmak için kullandığını' iddia etti. Amerikan İdolü , hatta kocasının 'yöneticilerle buluşması' nı bile puanladı, ancak işler rapçi için iyi gitmedi. Bir kaynak, 'Kanye, gösterinin gerektirdiği tüm tanıtım turlarını yapmayı kabul etmeyecek,' diye haber verdi.

Üstelik akıl hocası olsaydı hangi yarışmacılarla çalışacağını seçmek istedi. Her iki nokta da ağın direnişiyle karşılaştı. ' Dedikoducu Polis duruma yakın birden fazla kaynağa ulaştı ve West'in hiçbir zaman görüşmelerde bulunduğuna dair hiçbir kanıt bulamadı. Amerikan İdolü yöneticiler gösteriye katılacak. Söylenti en başından beri yanlıştı. Tüm insanlardan Kanye West'in TV yöneticileriyle bağlantı kurmak için yardıma ihtiyaç duyacağı fikri yüzünde gülünç.

https://www.instagram.com/p/CEEwZtnnxZk/

Taylor Swift, Rakip Katy Perry'yi Değiştiriyor mu?

Dedikodu blogu Yaramaz Dedikodu iddia eden bir makale yayınladı kıdemli yargıç Katy Perry'nin yerini Taylor Swift aldı . Sık sık çürütülen siteye göre, ABC yöneticileri Perry’nin Amerikan İdolü ve 'kaynaklara' göre, yöneticiler 'Fireworks' şarkıcısını ateşlemeyi planladı. Kaynak, 'Ondan maaş kesintisi yapmasını istemek yerine, önümüzdeki sezon şovda değiştirilmesine karar verildi.' Dedi. Tahmin eden kişi, yöneticilerin Perry’nin yerine geçecek olanı aramaya başlamadıkları konusunda ısrar etti, 'ama sürekli ortaya çıkan bir isim düşmanı Taylor Swift.

Wann war Stevie Wonder blind?

Bu makalenin yayınlanmasından kısa bir süre sonra ikilinin telafi ettiği gerçeği göz önüne alındığında, iki oyuncuyu düşman olarak adlandırmak biraz zor. Dedikoducu Polis Perry'nin temsilcisine ulaştı ve 'ABC, Amerikan İdolü bu sezon.' Bu arada, bir sözcüsü Amerikan İdolü bize iddiaların 'tamamen yanlış' ve 'kesinlikle% 100 uydurma' olduğunu söyledi. Söylentinin tamamen yanlış olduğunu belirledik.

American Idol

(Amerikan İdolü)

Kim Kardashian, Ryan Seacrest Yargıçlık Yapmak İçin Komplo mu?

Ayrıca bir rapor vardı Kim Kardashian'a katılmak için görüşmelerde bulundu. Amerikan İdolü itibaren Radar Çevrimiçi . Çıkış iddia etti Kardashians ile tutmak yıldızı konseri puanlamak için sunucu Ryan Seacrest ile olan arkadaşlığını kullandı. Oldukça şüpheli bir ihbarcı, 'Ryan şovun Kim'i işe alması gerektiğini düşünüyor' dedi, 'Promosyon ve sosyal medya artık başarılı bir sanatçı olmak için şarkı söylemek kadar önemli' ve kesinlikle Kardashian'ın en büyük yeteneklerinden biri. Kaynak, 'Kim'i eklemek oyunun kurallarını değiştirecek' diye ısrar etti.

Hem ABC hem de Kardashian'ın temsilcisiyle görüştükten sonra, Dedikoducu Polis söylentilere göre gerçek olmadığını öğrendi. Bu tahminlerin hiçbirinin gerçekleşmemesi, önceki yargılarımızı haklı çıkarıyor. Magazin dergilerinin, çılgınca popüler realite yarışması şovu için gelecekte nelerin beklediğine dair hiçbir fikri yok.