HollywoodLife Taylor Swift'i beslemeye çalışıyor - Katy Perry pop yıldızları hakkında hikayeler uydurarak kan davası. Dedikoducu Polis bu sahte haberi ifşa edebilir.

Gibi Dedikoducu Polis bildirdi, Swift ve Perry’nin kan davası Yıllarca süren rekabetin ardından bu hafta yeni bir seviyeye ulaştı. Perry, Swift'i bir NME Perşembe günü yayınlanan röportaj, Swift’in kampı o gece tüm müziğini Cuma gece yarısı, Perry’nin yeni albümünün yayınlanacağı gece yarısı akış platformlarına geri koyduğunu duyurdu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kendi hayran grupları sonuç olarak Twitter'da savaşıyor.Scott Peterson Film Ben Affleck

HollywoodLife ilk önce her iki tarafın da bazı görüşlerini bir araya getirerek durumu istismar etmeye çalıştı. Sitenin amacı, hayran kitlesini daha da kızdırmak gibi görünüyordu. Ardından, onları cezbettikten sonra, webloid, çıkış noktasının iki süperstar arasında neler olup bittiğine dair içeriden bilgi sahibi gibi davrandığı arka arkaya 'özel' hikayeler sundu.

'Katy Perry, Taylor Swift'in Spotify'daki Müziği' Get Under Her Skin 'e Çıkardığını İkna Etti,' ilk hikayenin başlığını okudu. Çevrimiçi yayın, sözde 'içeriden' birisine dayanarak, Perry'nin Swift’in yayın sitelerine dönüşünün zamanlamasının 'tesadüf değil' olduğuna inandığını iddia etti. Parça, Perry’nin düşmanının eylemlerine verdiği varsayılan tepkiyi ayrıntılarıyla anlatmaya devam etti.

İlk makalenin hemen ardından yayınlanan ikinci makale, 'Taylor Swift, Katy Perry'nin Üstesinden Gelmesini İstiyor & 'Devam Et': Albümleri Satmak İçin 'Davayı Sağlıyor' 'başlığıydı. Bu hikaye tamamen Swift'in bakış açısıyla ilgiliydi. Perry'nin son yorumlarıyla ilgili tüm şarkıcıların duygularını bilen bir 'kaynağa' sahip olduğunu iddia eden webloid.

Ancak sorun, HollywoodLies'deki 'münhasıran' larla sıklıkla ortaya çıkan sorunla aynıdır: Bu 'içerdekiler' ve 'kaynaklar' tipik olarak gerçek değildir. Daha ziyade, sitenin kurgusal ve uydurma alıntılar atfettiği hayali insanlardır. Dedikoducu Polis Swift’in yakın çevresinin Perry ile veya başka herhangi bir kişisel mesele hakkında iletişim kurmadığını defalarca doğruladı.

Tom Cruise und seine Tochter

Perry ise röportajlarda ve TV görünümlerinde söylemek istediğini söylüyor, bu hafta sonu devam eden canlı yayınında bahsetmeye gerek yok. HollywoodLies ile kimsenin bu veya başka bir konuda onun adına konuşmasına ihtiyacı yok. Ancak yayın, ihtilaflı ünlülerin genellikle iyi iş çıkardığını biliyor. Ve bu nedenle bu hikayeler, rekabetin devam etmesi ve trafiğin artması için tasarlandı.

HollywoodLies, hem Swift yanlısı hem de Perry yanlısı hikayeler sunarak fandomların ilgisini çekiyor ve konuyla ilgili orijinal içerik yayınlayarak Google'ın dikkatini çekiyor. Ancak bu içerik tamamen sahtedir. Ve Swift ve Perry’nin kan davası, fabrikasyon fabrikası sadece durumdan yararlanmak için tasarlanmış sahte hikayelerle onu daha da körüklemediği sürece yeterince dramatik. Okuyucular ve hayranlar, dikkatli olun.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.