Taylor Swift ve Joe Alwyn bir film uyarlamasında oturum açtığı için bölünmeye gitmiyor Kediler , yeni bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis kırabilir. Bu hikaye, çiftin kişisel ve profesyonel yaşamlarını dengelemede oldukça becerikli olduğunu kanıtlamış olduğu gerçeğini görmezden geliyor.

Geçen ay rapor edildi Swift, Andrew Lloyd Webber’ın film versiyonunda Kediler James Corden ile birlikte Jennifer Hudson ve Ian McKellen Filming bu sonbaharda başlayacak. Şimdi Radar Çevrimiçi Okurların, gösterinin Alwyn ile olan ilişkisini mahvettiğine inanmasını istiyor.Sözde 'içeriden' bir sözde 'Bu proje zorlu ve yoğun olacak ve Taylor provalara ve yorucu çekim programına kendini atmak için çok zaman harcamak zorunda kalacak' dedi. Sitenin izlenemeyen kaynağı, 'Bu Joe'nun bildiği hiçbir şeye benzemeyecek. Geçmişte olduğu gibi ona zamanı olmayacak. '

Blog ayrıca, 'Swift uzun bir süre film çekmekle meşgul olabilir, takip edeceği kesin olan yoğun tanıtım turundan bahsetmeye gerek yok.' İddia edilen bahşişçiyi ekliyor: 'Joe, Taylor'dan çok fazla ilgi görmeye alışkındır, ancak artık kalçadan birleştirilemezler. İlişkileri büyük ölçüde değişmek üzere. ' Görünüşe göre web sitesi, çiftin bugüne kadarki romantizmini nasıl ele aldığından habersiz.

Swift, 'İtibar Stadyumu Turu' ndaydı Mayıs ayından bu yana, tüm dünyada planlanan tarihlerle. Buna rağmen, oyuncuyla ilişkisini sürdürmeyi başardı. Alwyn, Swift’in tur açılışına katıldı ve geçen ay konser dizisine ara verildiğinde, Swift ve Alwyn, Turks ve Caicos'a bir gezi yaptı . Ve İnsanlar tur başlamadan önce özellikle bildirilen Swift ve Alwyn bunu nasıl gerçekleştireceklerini biliyordu çünkü bazen uzun mesafeli olmaya alışmışlardı.

'Alwyn’in oyunculuk kariyeri nedeniyle daha önce program ve mesafe sorunlarıyla karşılaştılar,' diye belirtti dergi, 'Joe film çekerken, Taylor elinden geldiğince onu görmek için uçuyor.' Kameranın önündeki kişi Swift olacak diye dinamiğin değişeceğini düşünmek için hiçbir neden yok. Ayrıca, çevrimiçi yayın okuyuculara film uyarlaması Kediler İngiltere'de çekim yapacak. Bu, Alwyn'in bulunduğu yerdedir. Onu hiç göremeyeceği fikri mantıksız.

Bu masalda birkaç başka kırmızı bayrak var. Örneğin, Corden’ın soyadı yanlış yazılmış 'Cordon'. (Aşağıdaki screengrab'a bakın.) Ve 'içeriden' biri olduğunu iddia ederken, 'Swift'in tam olarak hangi rolü oynayacağı hala net değil' diyor. Bu, 'içeriden' birinin bileceği bir şey değil mi?

Özetlemek gerekirse, RadarOnline, Swift'in 'başka bir kalp kırıklığına doğru gittiğini' ve Alwyn'in sırf bir Broadway müzikalinin film uyarlamasında oynayacağı için 'endişelenmek için bir nedeni' olduğunu düşünüyor. Buradaki önerme, şarkıcının bir anda erkek arkadaşı için çok meşgul olacağı, bir dünya turundayken romantizmi devam ettirebildiğini düşündüğünüzde kolayca çürütülen bir şey. Ayrıca, Alwyn’in film kariyeri sayesinde, çift, konu birbirini görmeye geldiğinde prodüksiyon programlarını hesaba katmaya zaten alıştı.

Sitenin, geçen yıl iddia etmek gibi, süper yıldızın hayatının çeşitli yönlerini sansasyonelleştiren bir geçmişi vardır. Swift, 'Bana Ne Yaptığına Bakın' filmindeki 'geri tepme' yüzünden 'korkmuştu' şarkı inanılmaz derecede başarılı olmasına rağmen. Ayrıca geçen yıl, Conor Kennedy’nin tutuklanmasının ardından blog, onun onunla tekrar bir araya gelmek istediğini iddia etti. O zamana kadar, birkaç aydır Alwyn ile çıkıyordu. Web sitesi Swift’in hayatı hakkında çok az şey bildiğini kanıtladı, bu yüzden yakından incelenecek hikayeler üretiyor.

Bu son hikaye farklı değil. Swift ve Alwyn, yoğun programlardan dolayı sonunda ayrılabilir, ancak bu noktada tahmin etmek çok saçma. Kediler İlişkileri ve proje hakkında bilinen her şey düşünüldüğünde, onların mahvolması olacaktır.

(Radar)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.