Taylor Swift Gazetelerin yanıltıcı bir raporuna göre, 'İtibar Stadyumu Turu' için bilet satarken 'sorun yaşıyor'. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir. Şüphesiz süperstar, müziğin en iyi turne gösterilerinden biri olmaya devam ediyor.

Fakat TAMAM MI! şarkıcının sözde zorluklarla dolu son konser serisinin aylarca süren bir hikayesini satıyor. Mayıs ayında dergi, hakkında yanlış bir haber yayınladı. Swift, bilet satışlarını artırmak için erkek arkadaşı Joe Alwyn'i kullanıyor . Gibi Dedikoducu Polis Bununla birlikte, romantizminin hiçbir şekilde turunun başarısına bağlı olmadığını ve böyle bir tanıtım dublörüne başvurmasına gerek olmadığını açıkladı. Lansmandan aylar önce, İlan panosu bunu bildirdi Swift’in turu zaten 'tüm zamanların en büyüklerinden biri' olma yolundaydı. Ve ilk konser başlamadan önce, Swift bir katılım rekoru kırdı Arizona'da.Tabii ki, çıkış bunlardan hiçbirinden bahsetmedi ve şimdi 'Taylor's Tour Trouble' başlıklı yeni bir makale ile hayranları yine yanılttı. Yayın, 'incelemelerin harika olduğunu ve para aktığını' kabul ediyor, ancak turu 'rahatsız eden' 'tek şeyin' 'boş koltuklar' olduğunu iddia ediyor. Gazete gazetesi, Manchester ve Dublin'de satılmadığı iddia edilen biletlere işaret ediyor, ancak bunun gerçekleşmediği yerlerden söz etmiyor. Örneğin haziran başında, Swift, Chicago’daki Soldier Field’da iki kapalı gişe gösterisi oynadı .

Dergi ayrıca okuyuculara şarkıcıların bu tur için biletleme sisteminin her şovun tükeneceği şekilde yapılandırılmadığını da söylemiyor. Yuvarlanan kaya Swift’in bilet stratejisini inceledi Nisan ayında, kendisinin ve diğer sanatçıların scalping'i durdurmak için 'dinamik fiyatlandırmayı' nasıl kullandığını açıklıyor. Süreç, müzisyenlere pazar talebi için adil bir şekilde ödeme yapılmasını sağlamaya yardımcı olur. Yine, çıkış noktası bunların hiçbirini paylaşmaz ve bunun yerine yanlış bir resim çizer.

Hatta yayın, 'boş alanlara oynamanın Taylor'ı sarstığını' iddia ediyor ve neredeyse kesin bir şekilde kurgusal bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Bu muhtemelen bu kadar uzun süre spot ışıklarının dışında kalmanın sonucudur. Hayranlarının çoğunu kaybetmiş olabilir. ' Düşünen Swift'in İtibar albüm 2017'de bir milyon fiziksel kopya satan tek rekordu , hayran kitlesinin hâlâ oldukça güçlü olduğu görülüyor. Forbes 'Swift'in ne kadar güçlü kaldığını' gösterdiğini bile kaydetti.

Ek olarak, bu hafta araştırılan bir hikayede Swift’in 'Delicate' şarkısındaki başarısı İlan panosu Turu, 'tekdüze güçlü eleştiriler çeken ve bazı tarihi hasılatlar kazanan' bir 'muzaffer zafer turu' olarak kabul etti. Sonuç olarak, yanlış yönlendirilmiş OK'nin ilk cümlesinde bulunabilir! makale: 'İncelemeler harikaydı ve para akıyor.' Bu ifade aslında doğrudur ve gerçekten önemli olan her şey. Swift’in turu 'belada' değil, ancak derginin çarpık gündemi okuyucuların aksini düşünmesini sağlamak için tasarlandı.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.