Taylor Swift 'terk etmedi' Lena Dunham aktrisin ayrılığını takiben bir arkadaş olarak Jack Antonoff sahte bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi , pop yıldızı Ocak ayındaki bölünmelerinden sonra Dunham ve Antonoff arasında taraf seçmek zorunda kaldı ve Swift, birkaç şarkısının yapımcılığını üstlenen ve birlikte yazan Bleachers solisti ile gitmeye karar verdi. Ardından sözde 'kaynak', siteye Swift'in 'Lena'dan uzak durmayı seçtiğini' çünkü kendisinin ve Antonoff’un ayrılığının sözde 'sert' olduğunu söylüyor.'Taylor bunun olacağını görebiliyordu ve sadakatlerinin nerede olduğuna dair hiçbir şüphe yoktu,' diye ekliyor ve ek olarak Dunham'ın Antonoff'la çıkmaya başlamadan önce 'Taylor'un veya kariyerinin yalnızca belirsiz bir şekilde farkında olduğunu' iddia eden içten biri. Tabii ki, bu fikir pek mantıklı değil. Swift, gezegendeki en büyük müzisyenlerden biri ve Dunham açıkça pop kültürün nabzını tutuyor.

Yine de, blogun iddia edilen habercisi, Dunham'ın Swift’in şöhrete yükselişiyle 'dehşete düştüğünü' ve eski erkek arkadaşı aracılığıyla onunla arkadaş olmasına rağmen asla şarkıcının hayranı olmadığını iddia ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak, Dunham'ın müzik sahnesine gelince 'her zaman dışarıda kaldığı' sonucuna varıyor, bu yüzden artık o ve Antonoff artık birlikte değiller, 'Taylor ona sırtını dönüyor.'

Bu anlatının tamamı uydurma. Başlangıç ​​olarak, Antonoff ve Dunham, ayrılıklarını yanlış bir şekilde 'acımasız' olarak tanımlayan blog olmasına rağmen, ayrılmalarından bu yana aylarda iyi ilişkiler içindeler. Martta, Dunham ve Antonoff'un arkadaş canlısı bir Twitter alışverişi bile vardı. . 'Girls' yıldızının Swift'i hiç sevmediği ya da müziğini hiç sevmediği iddiası da doğru değil. O ayın ilerleyen saatlerinde, Dunham, şarkıcının müzik videosunu Twitter'da 'Delicate' için övdü , buna 'şaşırtıcı' ve halkın incelemesiyle ilgili 'saf sanatsal bir ifade' diyor. Onunla çok gurur duyuyorum, diye yazdı.

Swift'e yakın bir kaynak, blog makalesinin yanlışlıklarla dolu ve yanlış bir önermeye dayalı olmasının yanı sıra Dedikoducu Polis anonimlik koşuluyla, tamamen 'yanlış'. Pop yıldızı, Dunham'ı Antonoff lehine düşürmedi ve bunu yapmak için herhangi bir nedeni de olmayacaktı. Oyuncu ve müzisyen kötü bir ayrılık yaşamadı ve bu da arkadaşlarının taraf seçmek zorunda kalmasına neden oldu. Bu makale, RadarOnline'ın yapmaya çalıştığı uzun bir geçmişe sahip olan, iki ünlü arasında varolmayan bir drama yaratmaya yönelik temelsiz bir girişimden başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.