Taylor Swift ve Harry Stilleri yaygın bir raporun aksine bir araya gelmiyor. Dedikoducu Polis Avustralya'da ortaya çıkan ve şu anda burada Amerika Birleşik Devletleri'nde dalgalar yaratan bu yanlış hikayeye sadece fren uygulayabilir. Sahte haberler bu kadar uzağa yayılabilir.

Avustralyalı tabloid'e göre Haftalık Yeni , Ayrıca şöyle bilinir KB , 'Dört yıl sonra Haylor daha yaşlı, daha akıllı ... ve aşklarına bir şans daha vermeye hazır!' Dedikodu dergisi, Styles ve Swift'in yakın zamanda 'Nashville'de süper gizli bir buluşma' yaptığını ve aralarındaki 'kıvılcımın' 'hala orada' olduğunu doğruladığını iddia ediyor. Sözde 'içeriden' bir sözde Swift'e 'yakın', her zaman yeniden birleşeceklerini 'gizlice umduğunu' iddia ediyor ve Styles'ın artık 'ihtiyaç duyduğu adam' olarak 'olgunlaştığına' inanıyor.Ve ortak arkadaşları Ed Sheeran, 'onları tekrar bir araya getirdiği' için 'aşk tanrısı' olarak kabul edildi. Prizin sözde kaynağını iddia ediyor, 'Yardım etmekten çok mutluydu.' Styles'a gelince, tabloid onun zaten 'çok ikna edici' olmaya ihtiyacı olmadığını iddia ediyor. Kanıt olarak NW, yaklaşan solo albümündeki spekülasyon şarkılarının Swift hakkında olduğuna işaret ediyor ve Styles ’ Yuvarlanan kaya röportaj , ilişkileri hakkında konuştuğu yer.

Bu tamam bir kanıt… magazin dergisinin neden birdenbire bu hikayeyi yayınladığının kanıtı. ABD'deki dedikodu dergilerinin yaptığı gibi, KB bir hakikat çekirdeği aldı (Stiller son zamanlarda Swift hakkında konuşuyor) ve onun etrafında bütün bir anlatı oluşturdu ('aşağıdan aşağıya takılıyorlar' ve 'tekrar bir araya geliyorlar'). Zamanlama biraz şüpheli, değil mi?

Elbette bir başka kırmızı bayrak da, bu Avustralya yayınının okuyucuların Swift'e “yakın” bir kaynağa sahip olduğuna inanmasını istemesidir. Açık konuşalım: O ve Styles bir gün gerçekten yeniden bir araya gelmeye karar verirse, bu Down Under'dan anonim kaynaklardan haberi veren bir tabloid olmayacak. Öyleyse, tüm söylenenler, Swift ve Styles gerçekten şu anda başka bir şans mı veriyor?

Erwartet Kate Middleton Zwillinge?

Kesinlikle hayır, Dedikoducu Polis bize makalenin yalnızca 'B.S.' olduğunu söyleyen kusursuz bağlantılarımızdan biri tarafından söylendi. Ve eski sevgililerin de Nashville'de gizli bir randevuları olmadığını doğruladık. Ancak yine de ikna olmadıysanız, orijinal kaynağı tekrar değerlendirmenizi rica ediyoruz. KB 2014 tarihli bir kapak hikayesinde yanlış bir şekilde iddia edilen aynı çıkış Swift ve Styles yeniden bir araya geldi benzer şekilde kadın şarkıcının 'olgunlaştığı' için mutlu olduğunu iddia eden uydurma bir hikaye. Ayrıca ondan aylar önce yanlış ilan edilen aynı magazin dergisi. Styles, '20 yaşında bir baba' idi. Şimdi davamızı dinlendiriyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.