Taylor Swift Madison Square Garden'ı yakın zamanda kapatmamıştı, böylece yeni bir tabloid haberine rağmen, soyunma odasına rahatsız edilmeden gidip gelebildi. Dedikoducu Polis ünlü arenayı 'kilit' durumuna getirmesiyle ilgili uydurma bir iddiayı özel olarak düzeltebilir. Bize bunun 'yüzde 100 yanlış' olduğu söylendi.

Ryan Reynolds und Sandra Bullock heirateten

Üretilen hesap şu sayfalarda bulunabilir: National Enquirer . Süpermarket tabloidine göre Swift 'sahne arkasına girip giyinme odasına kadar eşlik edilirken tamamen mahremiyet konusunda ısrar etti.' Sözde 'muhbir', '[Swift] kelimenin tam anlamıyla soyunma odasının kapısına sürülürken, [Madison Square Garden] içeride güvende olana kadar kilitlendi.' Aynı görünüşte uydurulmuş kaynak ekliyor: “Gösteriyi bitirdikten sonra arabası onu bekliyordu. Kelimenin tam anlamıyla sahneden çıkıp arabasına binip bir şekilde çırpıldı. Başkanmış gibiydi. 'Derginin makalesinde göze batan bir eksiklik, gazeteciliğin herhangi bir parçasında cevaplanması gereken en temel sorulardan ikisi: 'ne' ve 'ne zaman'. Bir lise gazetesi üzerinde çalışan çocuklar bile, her hikayenin bu iki basit gerçeği içermesi gerektiğini bilir. Görünüşe göre, bazı muhabirler Enquirer bunu bilmiyorum. İzin vermek Dedikoducu Polis güvenilmez çıkışın bıraktığı 'ne zaman' ve 'ne' ile ilgili boş alanları doldurmak için: Z100’ün Jingle Ball'unun bir parçası olarak 8 Aralık'ta Madison Square Garden'da bir performans sergiledi (yukarıda resmedilmiştir).

Tabloid’in mükemmel habercilik becerilerine rağmen, Dedikoducu Polis yine de yayının, Swift'in stadyuma girip çıkarken arenayı 'kilitlemeye' sokmasıyla ilgili iddiasını doğruladı. Bir Madison Square Garden çalışanı, derginin iddialarının sahte olduğunu söylüyor. Ek olarak, bir Swift içerisinden biri, sıklıkla itibarını yitiren bir haber kaynağının makalesinin 'yüzde 100 yanlış' olduğunu onaylar.

hat Trisha Yearwood an Gewicht zugenommen

Dedikoducu Polis derginin makalesinin yanlışlığına uzaktan şaşırmıyor. 'Ne zaman' ve 'ne' yi dışarıda bırakmanın yanı sıra, magazin dergisinin şarkıcı hakkında gerçek olmayan hikayeler yayınlama geçmişi vardır. Bir yıl önce, çıkış yemin etti Swift, Conor Kennedy ile tekrar bir araya gelmek istedi , yarım on yıl önce kısaca çıktığı kişi. Bu rapor ve diğerleri, yaklaşık bir karton kadar süt üzerine yaşlandı. Swift hakkında gerçekleri öğrenmek istiyorsanız, geri gelmeye devam edin. Dedikoducu Polis ama kurgu tarafından kandırılmanın bir sakıncası yoksa, her zaman Enquirer .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.