Taylor Swift Zayıf karşılama konusunda çok öfkeli Kediler onu projeye katılmaya ikna eden ekibinin üyelerini kovduğunu? Bu daha tuhaf film hakkında tuhaf bir söylenti. Dedikoducu Polis tamamen yanıltıcı buldum.

Garth Bäche und Chris Gains

Göre National Enquirer , Swift '' Kediler Film kötü eleştiriler aldıktan sonra '-Tastrophe'. İsimsiz bir kaynak dergiye, 'Taylor bunun yıldız yapımı girişinin dev bir Hollywood yıldızı olmasını ummuştu,' diyor, 've şimdi bunun onu mahvedeceğinden endişeleniyor!' Kaynak, Swift'in övgü ve başarıları ile nasıl büyük bir yıldız olarak nitelendirilmediğini açıklamıyor. 'Bu, hayat bulduğu en kötü kabusu!' kaynak iddia ediyor.'Taylor o kadar öfkeli ki, ekibinde onu bir aktris olarak kariyerine başlamak için harika bir proje olduğuna ikna etmesine yardımcı olan herkesi kovmak istiyor' diye devam ediyor içeriden. Diğer bahşişçiler, Swift'in 'yanlış adımın, onu gelecekteki projelerin yapımcılarını zehirleyeceğine ikna olduğunu' iddia ediyor.

Kaynak, 'Etrafındaki insanlar yumurta kabukları üzerinde yürüyorlar çünkü Taylor'ı daha önce hiç bu kadar üzgün görmemişler' diyor. Bu kasvetli başarısızlık için herkesi suçluyor. Dokunduğu her şey onun için altına dönüştü - buna kadar. Pençeler dışarıda! '

Kaynaklar, Swift’in medyanın büyük ekran müzikalini tartışmayı bırakması için bir sonraki albümünü dikkat dağıtmak için kullanmaya başladığını bile söylüyor. Swift’in uzun zamandır erkek arkadaşı olan Joe Alwyn, ödüllü şarkıcı olan the Enquirer sonuca varır. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi 'Joe ruhunu yükseltmeye çalışıyor' diye ekliyor, 'ancak Taylor'ın itibarını delikten çıkarmak için bir buldozer gerekecek Kediler onun için kazdı! '

Kediler kuşkusuz hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından dövüldü, bu nedenle hoşnutsuz bir yıldız fikrini anlamak zor değil. Ancak, 'Bad Blood' şarkıcı, proje hakkında çoktan dürüst görüşünü verdi. 'İle gerçekten harika zaman geçirdim Kediler , ' Swift geçen ay bir röportajda söyledi . Sanırım tuhaflığını sevdim. Hayatımda böyle olmak için bir daha asla fırsat bulamayacağımı hissettiğimi sevdim. '

Maschinengewehr Kelly Tochter Name

Artı, Swift'in özellikle çalışmaları için eleştiri alması da pek mümkün değil. Rolü 'yüceltilmiş bir kamera hücresi' olarak tanımlansa da, kısa performansı için övgü aldı ve şarkı yazımı katkıları. Yardımcı yıldızları, filmle alay eden çeşitli memlerde ve video kliplerde yer alırken, Swift etkili bir şekilde zarar görmedi. Filme ana katkısı, parça Güzel Hayaletler , Altın Küre'de En İyi Orijinal Şarkı dalında aday gösterildi.

Bernstein aus meinem 600-Pfund-Leben jetzt

Swift, tüm zamanların en çok satan müzisyenlerinden biridir. En çok ikinci Amerikan Müzik Ödülünü kazandı ve İlan panosu Sırasıyla Müzik Ödülleri. Emmy'si ve 10 Grammy'si var. Gerçekten bir oyuncu olmak isteseydi, tek başına gişe çekilişi için kalp atışlarında bir başrol olabilirdi. Kediler ilgili kimse için perde değildir - bunun dışında Ateşe neden olan kedigiller için efektleri yeniden düzenleyen, şimdi kapatılan VFX stüdyosu .

Swift, muhtemelen filme dahil olan en büyük yıldız olduğu için, söylenti fabrikalarına bağlanması mantıklı geliyor. Dedikoducu Polis çoktan tutuklandı Star , kardeş yayını Enquirer bunu iddia etmek için performansıyla ilgili beklentiler Swift'e ciddi endişe verdi . Elbette, çıkış, Swift’in vizyona girmeden önce filmle ilgili hislerine dair gerçek bir kavrayışa sahip değildi. Bu son hikâyeyle, artık magazin dergilerinin yayımlandıktan sonra onun duygularına dair herhangi bir kavrayışı olmadığını biliyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.