Taylor Swift sahte bir haberin aksine pedofilleri veya Illuminati'yi ifşa etmiyor. Rapor, 'Bana Ne Yaptığına Bakın' ifadesini, şarkıcının 'düdük çalmak' üzere olduğu iddia edilen kanıtlara dönüştürüyor. Ancak bu çirkin makale tamamen yanlıştır.

'Taylor Swift, Seçkin Pedofilleri ve Şeytani İlluminati'yi Açığa Çıkarmak Üzere,' Neon Isırgan 'Pop yıldızı Taylor Swift, eğlence endüstrisinde karanlık bir elit pedofil yüzüğünü ve ünlüler tarafından MK Ultra ve Monarch zihin kontrol programları altında kullanılan Şeytani İlluminati sembolizminin kullanımını ortaya çıkarmak üzere.' Site yanlış bir şekilde şarkıcının 'bilinçli bir uyanışa sahip olmak için yakın zamanda kendi yeniden programlamasının zincirlerinden kurtulduğunu iddia ediyor' ve 'yakın zamanda yakın çevresi üyelerine' s.k gibi uyandığını 've 'gerçeği ifşa etmek' için statüsünü ve nüfuzunu kullanmayı planlıyor. '

Kanıt olarak, '' Look What You Made Me Do 'adlı single'ının son müzik videosu pedofili, Satanizm, Reptilians ve Illuminati'yi temsil eden sembollerle dolu.' Ancak videoda yoğun bir şekilde gerçek yılanlar yer alsa da, bu görüntüler Swift’in Kim Kardashian ve Kanye West ile olan kan davasına bir selam olarak kullanıldı. Bunun pedofili, Satanizm veya İlluminati ile hiçbir ilgisi yoktur ve Swift’in çalışmasında bu kavramlardan herhangi biri hakkında kesinlikle hiçbir gizli mesaj yoktur. Neon Nettle da yanlış bir şekilde 'şarkının sözlerinin, CIA ve Illuminati tarafından halkın bilinçaltında gündemi zorlamak için kullanılan zihin kontrol programlarına doğrudan bir yanıt gibi görünüyor' iddiasında bulunuyor. Yine sözler Swift’in Batılarla olan kan davasına göndermelerle ve onun önceki çalışmalarına atıflarla dolu. CIA veya Illuminati'ye 'doğrudan yanıt' yok.

Web sitesi gülünç bir şekilde Swift'in 'ana akım haberlerinden nefret ettiğini' iddia ediyor ve hatta 'Pizzagate hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracağını' iddia ediyor. Swift’in mesajı, 'o kadar bariz ki, görmezden gelmek zor.' Hayır, aslında görmezden gelmek zor olan, bu gibi oldukça ciddi, temelsiz iddialarda bulunan hikayelerdir. Bu, yanlış bir şekilde iddia edilen aynı çıkış Katy Perry pedofillerin müzik endüstrisini 'kontrol ettiğini' söyledi, yanlış iddiaya ek olarak Robert Downey Jr. bir 'Hollywood pedofil yüzüğü' nden bahsediyordu.

Neon Nettle, en iyi yıldızları pedofili konusuna bağlama konusunda rahatsız edici bir takıntıya sahip gibi görünüyor, ancak hikayeler çöp ve Swift hakkındaki bu parça sadece en son endişe verici örnek. Ve bu sahte haberler yalnızca Facebook'ta yarım milyon kişiye dağıtılırken, bu çok sorunlu Dedikoducu Polis yoksaymak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.