Taylor Swift şundan daha fazla albüm satmaya kararlı: Adele ? Pop yıldızının umutsuzca diğer şarkıcıyı tahtından indirmek istediğini söyleyen bu haftanın magazin dergilerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Swift’in altıncı stüdyo albümü, İtibar , ilk haftasında bir milyondan fazla kopya sattı Bu ayın başlarında piyasaya sürüldü, ancak 2015'te Adele tarafından belirlenen rekoru geçemedi. Sözde 'kaynak' şimdi şunu söylüyor: National Enquirer , 'Çoğu insan Taylor'ın Katy [Perry] ile savaşta olduğunu düşünüyor. Ama bu doğru değil! Gerçekten rekabet ettiği kişi Adele. 'Piyasanın şüpheli içeriden biri ekliyor: 'Taylor dedikodulara veya saçma dedikodulara aldırış etmez. En çok önemsediği şey zor gerçekler ve satış rakamları. Ve basit gerçek şu ki, Taylor ilk haftasında devasa bir CD satabilirken, Adele ilk haftasında 3,3 milyon kopya sattı. ' Görünüşte sahte olan kaynak şu sonuca varıyor: 'Taylor rekabetçidir ve herkesin rekorunu kırmak ister, ancak Adele'i geçemez.'

Fakat Dedikoducu Polis Magazin raporuna gülüp ama kayıt hakkında yorum yapmayan Swift içeriden kontrol etti. Swift, belli ki albümünün başarılı olmasını istiyor, ancak Adele'yi yenmek gibi bir görevi yok. Derginin, şarkıcının meslektaşının 'sadece üstesinden gelemeyeceği' iddiasına gelince, Swift sırdaşı şuna dikkat çekti: şarkıcı yakın zamanda Adele’nin Vevo rekorunu kırdı 24 saat içinde bir müzik videosunun en çok görüntülenmesi için.

Kusursuz kaynağımız gönülsüz bir şekilde şaka yaptı: 'Adele'e hiç bir şarkıda veya videoda başvuruldu mu?' nasıl olduğunu ima ediyor Swift, Perry'yi 'Bad Blood' da göreve aldı. Her şeye rağmen, pop yıldızı Adele'yi rakibi olarak görmüyor. Aslında bu ilk değil Dedikoducu Polis Swift'in şarkıcı arkadaşını kıskandığına dair sahte bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldı. Daha önce Enquirer Kardeş yayını, Star , yanlış bir şekilde pop yıldızının Adele'nin yerine Super Bowl devre arası şovunda performans göstermesi için teklif almasına üzüldüğünü iddia ettiği için. İki şarkıcıyı çevreleyen bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.