Taylor Swift tarihinde 'savaş ilan etmedi' Jennifer Lawrence , şarkıcı ve aktris arasında bir düşmanlık yaratmaya çalışan sahte bir tabloid raporuna rağmen. Dedikoducu Polis sadece var olmayan dramayı çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Bu ayın başlarında bir Times Talks röportajında, Lawrence, Swift ile Kloss arasında çıkan söylentileri gündeme getirdi , uzun süredir arkadaşları arasında 'neler olup bittiğini' öğrenmek için çaresiz olduğunu itiraf ediyor. Son sayısı KB pop yıldızının kızgın olduğunu iddia ediyor Kızıl Serçe halka açık bir forumda kişisel hayatını tartışan yıldız. İçeriden birine göre Swift intikamını planlıyor.Derginin şüpheli kaynağı şöyle diyor: '[Tay's] mesajı Jennifer'a dolaylı olarak, kendisi için neyin iyi olduğunu biliyorsa geri adım atmak için gönderdi. Jennifer parti ve dağınık flört hayatıyla birlikte bolca bagaja sahip. Taylor misilleme yapmayı seçerse, oldukça utanç verici sırlar veya dedikodu yapmak zor olmayacak. '

Sözde ihbarcı ayrıca, Swift'in Lawrence hakkında halka açık olmayan, meşhur flörtleri, 'sarhoş davranış anekdotları' ve 'şöhret merdivenini yükseltmek için yapmış olabileceği utanç verici şeyler' gibi sırları bildiğini iddia ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor, 'Sözlerime dikkat edin, ödeşmeden bunun geçmesine izin vermeyecek. Taylor geri döndüğünde Jen olmak istemem! '

Fakat Dedikoducu Polis Swift'e yakın bir kaynağı kontrol etti, o da tabloid'in makalesinin tamamen saçma olduğunu bize garanti etti. Şarkıcı, aktrisin bir Soru-Cevap etkinliği sırasında yaptığı hazırlıksız ve nispeten zararsız bir yorum yüzünden Lawrence'a savaş açmıyor. Bu hikaye görünüşte uydurulmuştu çünkü şarkıcı, Kim Kardashian ve Katy Perry gibi çeşitli ünlülerle kamuoyunda anlaşmazlıklar yaşadı, ancak Lawrence bu listeye eklenmeyecek.

İronik olarak, Lawrence yaklaşan dizide başrolde Kötü kan , tartışmalı bir kan testi şirketinin kurucusunu oynuyor. Bu arada, Swift’in 2014 şarkısı 'Bad Blood', bir kadın müzisyen arkadaşıyla arasındaki kan davasını çevreledi. Oyuncu ve şarkıcı arasındaki 'kötü kan' ise yok.

Ayrıca, magazin dergilerinin Lawrence'ı sahte kan davalarına sokma alışkanlığı olduğunu da belirtmek gerekir. Dedikoducu Polis her ikisi de onun iyi arkadaşları olmasına rağmen, daha önce Emma Stone ve Amy Schumer ile kavga eden aktris hakkında ayrı hikayeleri çürüttü. Aktrisin Swift ile iddia edilen tartışmasını çevreleyen bu son makale aynı derecede temelsizdir.

shaunie o neal und hoopz

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.