İddia eden bir hikaye Taylor Swift iptal etti 4 Temmuz partisi uyduruldu. Ve süperstarın ilk etapta bir parti vermesi hakkında yalan söyleyen aynı webloid tarafından uyduruldu.

Evet, hakkında konuşuyoruz HollywoodLife . Gibi Dedikoducu Polis Sitenin, 4 Temmuz'dan önceki günlerde, Swift’in tatil planları hakkında içeriden bilgi sahibi olduğunu iddia eden birden çok 'özel' ürün yayınladığına dikkat çekti. Çıkış, şarkıcının yalnızca 'kadrosu' ile bir partiye ev sahipliği yapacağını iddia etmekle kalmadı, Swift, aşkını Joe Alwyn ile 'paylaşmayı planlıyordu' arkadaşlar ve hayranlarla. Bağımsızlık Günü kutlamaları sırasında ilişkiyi göstererek sosyal medyayı 'havaya uçurmak' niyetinde olduğu özellikle iddia edildi. Ayrıca Alwyn'in de romantizmine “dünyanın” girmesine izin vermek istediği iddia edildi.Ancak Salı günü, Swift'in bir kutlamaya ev sahipliği yapmayacağı giderek daha net hale gelince, HollywoodLies, 'Taylor Swift Bu Yıl 4 Temmuz Partisini Atlıyor mu?' Başlıklı yeni bir hikaye yayınladı. İşte Kanıt. ' Gibi Dedikoducu Polis bununla birlikte, iddia edildiği gibi, webloid'in siteye içgörü sağlayan gerçekten 'kaynakları' varsa, bir tarafın olmayacağını en başından bilmesi gerekirdi. Peki, Swift’in planları hakkında yalan söylerken yakalandıktan sonra çıkış ne yapıyor?

HollywoodLies elbette yine yalan söylüyor. 'Taylor Swift, Yeni Albüm ve Yeni BF Joe'ya Konsantre Olmak İçin 4 Temmuz Partisini İptal Etti', son 'özel' in manşetini okuyor. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin '[Taylor], Super Bowl hafta sonu performansından sonra 2017'nin geri kalanında pek görülmek veya duyulmak istemediğini söylediğinde gerçekten kastetti ... Onu çevreleyen çember Dört Temmuz partisi bu yıl istemediği bir şeydi. '

Öyleyse HollywoodLies neden Swift’in bir parti için olduğu varsayılan planlarıyla ilgili birden fazla 'özel' yayınladı? HollywoodLies, 'bu yıl bir parti istemediğini' başından beri bilmemeli miydi? Özellikle, önceki iddialar bu yeni parçada kabul edilmiyor bile. Webloid aslında Swift'in arkadaşlarıyla bir partiye ev sahipliği yapmayı ve Alwyn ile olan ilişkisini sosyal medyada başlatmayı planladığını iddia etmediğini iddia ediyor. Bildiği yerde görünme çaresizliği içinde site, kadın şarkıcının planları hakkında yalanlar uydurdu ve şimdi neden aslında hiçbir planı olmadığı konusunda yalan söylüyor. Kesinlikle acıklı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.