Pazar günkü Grammy Ödülleri onuruna, Dedikoducu Polis bazı adaylar hakkında çürüttüğümüz sahte tabloid hikayelerinin bir listesini derledi. İşte 2020 Grammy yarışmacıları hakkında beş yanlış söylenti - Taylor Swift , Blake Shelton , Ariana Grande , Beyonce ve Miranda Lambert .

Taylor Swift Herkesi Kovmadı

Taylor Swift, 'Lover' için Yılın Şarkısı da dahil olmak üzere bu yıl üç Grammy'ye aday gösterildi. Pop yıldızı için büyük bir yıl oldu ve bu, magazin dergilerinin onun hakkında sahte hikayeler uydurmakta hızlı davrandığı anlamına geliyor. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer iddia eden yanlış bir rapor için Swift ekibini kovuyordu katılmasına izin verdiğin için Kediler . Gülünç makale açıkça yanlıştı. Film müzikali için yapılan incelemeler ve gişeler hayal kırıklığı yaratsa da Swift suçu kabul etmiyor. 'Güzel Hayaletler' filmindeki şarkısı Altın Küre'ye aday gösterildi ve filmin aldığı tek büyük aday oldu. Şarkıcı, herhangi bir nedenle, tüm yönetim kadrosunu kovmuyor.Blake Shelton ve Gwen Stefani Nişanlanmadı

“God’s Country” adlı şarkısıyla En İyi Country Solo Performansı'na aday gösterilen Blake Shelton, Gwen Stefani ile olan ilişkisi sayesinde sık sık magazin dergilerinin hedefi oluyor. Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Avustralya bu yılın başlarında bunu rapor ettiğim için Stefani ve Shelton 'nihayet nişanlandı' ve 3 milyon dolarlık bir düğün planlıyordu . Magazin gazetesi, fantastik düğünle ilgili onlarca ayrıntıyla hikayesini gerçekmiş gibi göstermeye çalıştı, ancak eksik olan tek ayrıntı gerçekti. Shelton geçmişte, magazin dergilerinde ilişkilerle ilgili herhangi bir gerçek haber aldığınızı söylemişti. Ülke yıldızı söyledi Bu gece eğlence nişanlanırsa, 'hiçbir manavdaki çöp dergilerinden haberi vermeyeceğini'.

Miranda Lambert Hamile Değil

Miranda Lambert iki kategoride aday gösterildi: “It All Comes Out in the Wash” için solo adaylık ve grubu Pistol Annies ile En İyi Country Albümü dalında adaylık. Lambert aynı zamanda magazin dergilerinde üretilmiş hikâyelerle sık sık iftira ediliyor. Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer talep için geçen yıl Lambert hamile kaldı Brendan McLoughlin ile olan evliliğini kurtarmak için. Şarkıcının Instagram sayfasında yayınlanan sevgi dolu fotoğraflara bakılırsa, ilişkisinde bir sorun yok. Ayrıca, eğer Lambert hamileliğini çıkış noktasının iddia ettiği kadar ileri gitmiş olsaydı, gözle görülür bir şekilde hamile kalırdı ki, öyle değil.

Ariana Grande, Margaret Qualley'i Pete Davidson Hakkında Uyarmadı

Beş ayrı ödüle aday olan Ariana Grande - En İyi Pop Vokal Albümü, Yılın Albümü, Yılın Kaydı, En İyi Pop Solo Performansı ve En İyi Pop İkili / Grup Performansı - magazin dergilerine yabancı değil. Geçtiğimiz Eylül, Yaşam tarzı yanlış olarak bildirdi Grande, aktris Margaret Qualley'i uyarıyordu eski nişanlısı Pete Davidson ile çıkmamalı. Dergi, Grande'nin Qualley'i bu konuda uyarmanın 'bir feminist olarak kendi sorumluluğu olduğunu hissettiğini' söyledi. Cumartesi gecesi canlı star. Dedikoducu Polis Bize Grande'nin eski sevgilisi hakkında herhangi bir uyarı yapmadığını söyleyen duruma yakın bir kaynakla görüştü. Aslında Grande, hayranlarından komedyene saygılı ve nezaketli davranmalarını istedi ve hala ona çok değer verdiğini ve ona en iyisini dilediğini belirtti. Söylenti hiçbir anlam ifade etmiyordu.

Hat John Cena Kinder?

Beyonce Kim Kardashian'ı Görmezden Gelmedi

En İyi Pop Vokal Albümü, En İyi Pop Solo Performansı, Görsel Medya için Yazılan En İyi Şarkı ve En İyi Müzik Filmi dallarında aday gösterilen Beyonce, sık sık sahte tabloid hikayelerine bağlanır. Daha geçen ay Yaşam tarzı şarkıcının verdiğini iddia etti Kim Kardashian soğuk omuz Sean 'Diddy' Combs’un doğum günü partisi sırasında. Prizin anonim kaynağı, şarkıcının Jay-Z ve Kanye West'in tüm partide dostluk kurmasına rağmen 'bütün gece Kim'i görmezden geldiğini' söyledi. Bununla birlikte, daha güvenilir ünlüler, sözde 'soğuk omuz' olayından günler sonra, ikisinin bir tatil partisinde birbirini görmekten mutlu göründüğünü bildirdi. Magazin, söylentiyi sadece iki kadının yan yana fotoğraflanmadığı için ortaya attı. Gerilim tamamen kurgusaldı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.