Vardır Ed Sheeran seçilmiş Taylor Swift düğününde 'en iyi kadın' olarak hizmet etmek için? Yeni magazin dergilerinden birindeki iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Sheeran geçen hafta Cherry Seaborn ile nişanlandığını duyurdu. , çocukluğundan beri tanıdığı iki buçuk yıllık kız arkadaşı. Avustralyalı tabloid KB şimdi şarkıcının yaklaşan evliliklerinin ayrıntılarını zaten bildiğini iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak' dergiye törenin samimi olacağını ancak Swift'in 'Ed'in büyük gününde en iyi kadını' olarak hizmet etmek için katılacağını söylüyor.Prizin şüpheli içeriden biri, Sheeran ve Seaborn'un da hemen birlikte bir aile kurmaya hazır olduklarını iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Tay, Ed ve Cherry’nin hayatlarının o kadar büyük bir parçası ki, bebekleri geldiğinde muhtemelen onu vaftiz annesini bile yapacaklar,' diye ekliyor şüpheli ihbarcı.

Fakat Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize sadece Sheeran'ın Swift'in düğününde 'en iyi kadın' olmasını istemediğini söyledi. Bu sahte hikaye, görünüşe göre iki pop yıldızı arasındaki yakın dostluktan yararlanmak için uydurulmuştu, ancak bunun doğruluğu yok. Ayrıca Sheeran'ın şu anda bir bebek sahibi olmayı planladığını gösteren hiçbir şey yok.

Ayrıca kayda değer, Sheeran'ın Matthew adında bir ağabeyi var. , 'Perfect' adlı hit şarkısının orkestra versiyonunu düzenleyen klasik bir besteci. İkisinin oldukça yakın olduğu ve hatta birlikte çalıştığı düşünüldüğünde, Matthew'un sağdıcı olarak hizmet vermesi daha olası. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Sheeran’ın töreninde Swift'in o rolü üstlenmesinin istenmediğini doğrulayabilir.

Ayrıca, KB Swift’in diğer ünlülerle ilişkileri hakkında çok az bilgisi var. Dedikoducu Polis Geçen yıl dergiyi, şarkıcının eski erkek arkadaşı Harry Styles ile tekrar bir araya geldiğini yanlış bir şekilde bildirdiği için aradı, ki bu açıkçası asla gerçekleşmedi. Şarkıcının Sheeran ile arkadaşlığına odaklanan bu son makale artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist die Frau von Lionel Richie?