Are Taylor Swift ve Ariana Grande gerçekten kan davası mı? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte iddia bu. Dedikoducu Polis sözde savaşa baktı ve rekoru düzeltebiliriz.

'Ariana vs. Taylor: Secret Catfight' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Yaşam tarzı . Ekteki makale bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor: 'Taylor, geçen yıl Ariana’nın büyük başarısını izliyordu ve yardım edemiyor ama kıskanç hissediyor. Şimdi tekrar zirveye çıkmayı planlıyor. ' Swift, yeni 'ME!' Şarkısını yayınladı. Geçtiğimiz Perşembe gece yarısı ve çıkışa göre, yeni müzik yapma nedenlerinden biri de Grande'yi gölgede bırakmak.İddia edilen kişi ayrıca Swift'in erkek arkadaşı Joe Alwyn'i memnun etmek için 'alçakça yattığını', ancak şimdi 'insanların onu unutmasından endişeli' olduğunu iddia ediyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Selena Gomez ve Demi Lovato'nun sağlık nedenleriyle kariyerlerinden geri adım attığını ve bu süreçte hayranlarını kaybettiğini görüyor ve bu onu korkutuyor.'

Görünüşte sahte olan kaynak, Swift'in artık Grande'nin popülaritesinin nasıl yükseldiğini görerek tekrar tekrar ön plana çıkmaya kararlı olduğunu söylüyor. İçerideki şüpheli kişi, 'Ariana gerçekten sosyal medyada bağlantı kuruyor, bu da Taylor'ı rahatsız ediyor çünkü onun işi buymuş gibi hissediyor' diye ekliyor. 'Aynı hayranların çoğunu paylaşıyorlar, bu yüzden Taylor onun doğrudan rakibi olduğunu düşünüyor.'

Derginin makalesi çok dramatik ve aynı zamanda tamamen doğru değil. Swift, başka bir pop yıldızını tahttan indirmeye çalıştığı için değil, müzisyen olduğu için bu hafta yeni müzik yayınladı. Dedikoducu Polis Magazin dergisinin saçma hikayesine gülen şarkıcıya yakın bir kaynakla görüştü. Swift ile Grande arasında düşmanlık ya da kıskançlık olmadığından emin olduk, ikisi de herhangi bir husumet içinde değil.

Maalesef, derginin yanlış haberi bizi şaşırtmadı. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı yanlış bakım için geçen yıl Swift, Alwyn ile gizlice nişanlandı ve bir düğün planladı . Konu bu değil. Bu yanlış hikaye bir başkasının hemen ardından geldi Swift ve Alwyn bir yaz düğünü yapıyor Nashville'de. Zamanın kanıtladığı gibi, çift geçen yaz düğümü bağlamadı.

O esnada, Dedikoducu Polis ayrıca geçen yıl tabloid gazetesine de ısrarla seslendi Grande ve Pete Davidson bir bebek doğuruyorlardı . Eski çift, hikayeyi çürütdükten kısa bir süre sonra ayrıldı. Güvenilmez derginin iki şarkıcının da hayatına dair herhangi bir kavrayışı olmadığı çok açık. Swift ve Grande'nin bir hesaplaşmada olduğu hakkındaki bu son rapor saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.