Taylor Swift ve Adele 21. yüzyılın en popüler sanatçılarından ikisi. Bir tabloid, kendisiyle tanınan Swift'e inanıyor yüksek profilli ünlü davaları , Adele’nin yeni albümü için kavga etmeye başlayabilirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

'Adele Vs Taylor: Eldivenler Çıktı!'

Göre Yeni fikir , 'Taylor Swift, Adele'nin bir sonraki albümü için' yeni bir yön 'seçtiği için mutlu değil' çünkü bu, 'pop prenses tacını çalıyor' anlamına geliyor. Bir kaynak, 'Taylor'ın Adele ile olduğu gibi paranoya olmadığını' söylüyor. yıllardır arkadaşlar ve Adele onu kırsaldan popa geçişinde ızgara yaptı. ' Swift, Adele'nin 'yuvarlanan kalp krizi vuruşlarından uzaklaşmasına' yardım etmeyi reddediyor.Adele bir sonraki albümünde 'biraz eğlenmek' ve 'gösteriş yapmak' istiyor harika yeni görünüm 'Ayrıntılı bir sahne şovu ile'. Bir kaynak, 'Taylor konserine çok benzeyebilir' dedi. Bu 'rekabet kamuoyuna açılırsa, her şey karışacak.' Makale, 'Taylor için taklitçi endişelerini kendine saklamak muhtemelen en iyisidir' diyerek sona eriyor.

wie tina fey ihre narbe bekam

Neden Swift Umursasın?

Bu makale, Swift'in Adele'nin yeni müzik üzerinde çalışmasından “memnun olmadığına” inanmanızı istiyor… ne? Adele daha popüler bir kayıt yapmaya karar verdiyse Swift neden umursasın ki? Bu gerçekten ne fark eder?

Swift, Ariana Grande veya Rihanna gibi her zaman albüm yayınlayan birçok pop çağdaşına sahiptir, ancak Swift onları veya hiç kimseyi müzik yapmak . Swift gibi Adele de plak satışında zaten çok başarılı, bu nedenle türdeki bir değişiklik finansal olarak herhangi bir şeyi değiştirecek gibi değil.

Dahası, Swift pop-küreden birkaç santim uzaklaşmaya başladı. İşte en yeni albümler, Folklor ve Evermore, Indie veya Folk müziğine, önceki çalışmalarının pop kayıtlarından çok daha yakın. Bir sanatçı olarak büyümeye devam ederken, neden aynı şeyi yaptığı için “arkadaşına yıllardır” kızsın ki? Bu hikaye tamamen inanılmaz, bu yüzden Dedikoducu Polis bozuyor.

Adele Sık Hedef

Yeni fikir her zaman Adele hakkında sahte hikayeler rapor eder. Onun olduğunu iddia etti Bradley Cooper ile çıkmak aylar sonra Brad Pitt’in dikkatini çekmek ve her iki hikaye de tamamen yanlıştı. Biz de yakaladık Sıcaklık Olduğunu iddia eden hikayesi Naomi Campbell ile kan davası aşırı rapçi Skepta. Swift ile olan bu kan davası, tamamen drama arayan bir tabloid tarafından üretildi. Swift ve Adele pop müzik için kavga etmiyorlar, bu yüzden hikaye uydurma.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?

wird Smith & Margot Robbie

Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.