Vardır Taylor Schilling basın açıklamaları 'kara listeye alındı' mı? Magazinlerden gelen çılgın iddia bu. Dedikoducu Polis gerçeği kurgudan ayırabilir.

'Taylor,‘ Ellen’dan Sonra Kara Toplandı, ' Star mevcut sayısında duyurdu. Magazin gazetesi, 'Orange Is The New Black' yapımcılarının, 'The Ellen DeGeneres Show' da sözüm ona felaket bir görünümden sonra 'halkın utancından' aktrisini kilitlemeye hazır olduğunu iddia ediyor. Schilling'in röportaj sırasında 'çirkin bir kıyafet' giydiğini ve 'ayakkabılarını çıkardığını' iddia eden dedikodu dergisi, aynı zamanda, talk-show'daki 'ilk ve muhtemelen son' görünümünde 'saçma sapan bir şekilde' saçma sapan bir şekilde dağıldığını iddia ediyor.Sözde 'içeriden' biri çıkışa şunu iddia ediyor: 'Taylor'un şovun yüzü olmamasının bir nedeni var. Hiç medya eğitimi almadı ve kendini nasıl tanıtacağını bilmiyor. ' Bu sözde 'casus', 'Herkes bıkmış' diye tartışmaya devam ediyor. Hatta yayın, ortak yıldız Laura Prepon ve Uzo Aduba'nın 'Taylor’un' utangaç kız 'rutininden bıktığını' iddia ediyor.

Ancak tüm bunlar biraz sansasyonel. Schilling, 'The Ellen Show' da ilk kez görünmek için kuşkusuz 'gergindi' ve bu kaygı, DeGeneres ile biraz tuhaf görüşmelerde kendini gösterdi. Bileği burkulduğu için ayakkabılarıyla mücadele ettiğini bile açıkladı. Ve aslında komik olduğu için, program çevrimiçi görüntülere 'Taylor Schilling’in Amusing Ellen Debut' adını verdi.

Gerçekten hepsi buydu. Fakat Star okuyucuların, Schilling'in gelecekteki basında 'kara listeye alındığı' kadar felaket bir şey olduğuna inanmalarını istiyor. Gerçekte, yine de, röportaj bir kesinti olarak zar zor kaydedildi. Medya çıkışı yok ama Star bunu büyük bir yapılacaklar haline getirdi. Başka hiçbir yayın onun hakkında bu kadar acımasız, kötü ve zarar verici bir röportaj olarak yazılmadı. Aslında, 'Taylor Schilling Ellen DeGeneres Show' için üstünkörü bir Google araması yapmak, tabloid'in buradaki gibi görünüme tepki veren yaklaşık sıfır makaleyi ortaya çıkarır.

Aktrisin röportajının yayınlanmasından bir AY sonra derginin bu iddiaları yürüttüğü de şüpheli. Mantıklı duruyor Star Klibi gecikmeli olarak gördü ve onu 'OITNB' yapımcıları ve oyuncu kadrosunun üzüldüğüne dair sahte bir haberin temeli olarak kullanmaya karar verdi. Ama soruşturma üzerine, Dedikoducu Polis bu iddiaları destekleyecek hiçbir kanıt bulamadı. Bu kadar eğilimliyse, skandal olmayan röportaj aşağıda izlenebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.