Geçen hafta, Sarah Jessica Parker çarpmak için Instagram'a gitti National Enquirer evliliği hakkında bir hikaye planladığı için Matthew Broderick başın belada. Aktrisin yalan söylentileri kapatmasına rağmen, magazin gazetesi onu görmezden geldi ve yine de son sayısında sahte raporu yayınladı.

Geçen perşembe, Parker, Instagram'da bir e-postanın ekran görüntüsünü yayınladı kendisi ve Londra'da Broderick arasındaki sözde “halka açık çığlık atma maçı” hakkında bir yorum talep eden yayından aldı. Dergi, e-postasında, bir 'tanıktan', akşam yemeğinde eşlerin kavgasının 'patlak verdiğini' öğrendiğini ve Parker'ın, Londra'da ne kadar zaman geçirdiği için Broderick’in yüzüne çıktığı varsayılan caddede devam ettiğini iddia etti. Oyuncu şu anda yurtdışında oyunda rol alıyor Yıldızlı Haberci .E-posta, çiftin 19 Mayıs'taki 22. evlilik yıldönümünden sadece günler önce gönderildi ve aktrisin 'Tıpkı saat gibi. On yıldan fazla bir süredir aynı doğru olmayan, utanç verici saçmalık. ' O bahsetti Enquirer 'Evliliğini uydurmak ve baltalamak için yıllık en iyi çabası' olarak planlanan makalesi. 'Bir restoranda veya sokakta iddia edildiği gibi' çığlık atan bir maç 'ya da Londra'da geçirdiği zaman hakkında iddia edildiği gibi bir çatışma yoktu.' Parker ayrıca, 'Çocuklarım ve ben onun yaptığı işten son derece gurur duyuyoruz.' Dedi.

Aktris, çıkış noktasının sahte hikayesini yine de yayınlayacağını tahmin etmeye devam etti ve ekledi: 'Çok düşündükten sonra bu insanlardan tipik bir 'sorgulama' mektubu paylaşmaya karar verdim. Sanki gerçek, benden veya yayıncımdan gelen bir yanıt veya yorum, 'bildirmek' ile tehdit ettikleri şeyle ilgiliydi. '

Maalesef, aktrisin teorisi doğruydu çünkü derginin son sayısındaki manşet 'Unhappy Anniversary, Sarah & Matthew!' Ekteki makale, eşlerin akşam yemeğinde “masa üzerinde tartışmaları” ile başladığı iddia edilen (var olmayan) bir kavgayı ayrıntılarıyla anlatıyor. Sözde bir kaynağın, 'Sarah üzgün ve gergin görünüyordu ve saldırgan davranıyordu' dediği aktarılıyor.

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Parker ve Broderick'in 'argümanlarını' sokağa taşıdığını ve burada 'ayrı yaşamaktan ve Matthew'un Londra'da tiyatro çalışması yapmak için harcadığı süre hakkında konuştuklarını' söyledi. Yanlış bilgilendirilmiş 'tanık' ekliyor, 'Matthew sanatsal hayallerinin peşinden koşarken, Sarah aileyi ve çocukları bir arada tutmaya çalışmaktan vazgeçmiş gibi hissediyor. Belli ki gerginlik kendini göstermeye başlıyor. '

Parker'ın zaten açıkça belirttiği gibi, bu iddia edilen olay hiçbir zaman gerçekleşmedi. Hatta ilk Instagram gönderisine 'Hey National Enquirer ve kardeş yayınlarınız, neden 22 yıllık bir evliliği ve 27 yıllık bir ilişkiyi kutlamıyorsunuz? Çünkü, bitmek bilmeyen tacizinize ve ziyan edilen mürekkebinize rağmen, 30 yıllık sevgi, bağlılık, saygı, aile ve yuvaya yaklaşıyoruz. ' Bir kaç gün sonra, Parker, Broderick ile yıldönümünü kutlamak için tekrar Instagram'a gitti .

Kayda değer, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için geçtiğimiz Temmuz ayında yayını bozdu Parker ve Broderick 'ayrı hayatlar yaşıyorlardı' ve bir bölünmeye yöneldi. Öncül geçen yıl doğru değildi ve şu anda, magazin gazetesinin hikayenin merkezindeki gerçek kişinin inkarını görmezden gelmesine rağmen artık daha doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.