Durmuş bir saat günde iki kez doğru görünüyor. Tıpkı bir tabloid'in bunu bildirdiği gibi Jessica Biel ve Justin Timberlake 2. bebeği bekliyorduk , geçen haftaki son dakika haberi bebeğin geldiğini ortaya çıkarmış olabilir. Dedikoducu Polis bu tabloid'in söylediği şeye bakacak ve gerçekte ne kadar doğru olduğunu görecek.

Biel ve Timberlake’in ikinci çocuğunun haberi, Günlük posta , sadece Biel'in verdiğini bildiren erkek bebek doğumu bu haftanın başlarında. Bu özel hikaye, aşağıdaki gibi çok sayıda yayın tarafından seçilmiştir: Akbaba ve Kozmopolitan , ancak çift henüz herhangi bir resmi açıklama yapmadı ve Gossip Cop haberi bağımsız olarak onaylamadı. The Günlük posta Biel’in annesinin yeni torunuyla çoktan tanıştığını kaydetti. Harika haberler!Geçen hafta, TAMAM MI! 'Jessica ve Justin hamile ve tekrar aşık!' diyen bir kapak hikayesi yayınladı. Sadece başlığa bakıldığında, bu tabloid bir defalığına bir son dakika haberi yakaladı gibi görünüyor, ancak gerçek hikayeye daha yakından bakıldığında, aslında ipucu ve tahmin edici olduğu ortaya çıkıyor. Tabloid'deki zaman çizelgesi, Günlük posta anonim bir 'içeriden', 'üç aylık sınırı aştığını' iddia ettiği için haberler. Görünüşe göre zaten doğum yapalı üç aydan fazla.

Makalenin tamamı 2. bebeği, başarısız olduğu iddia edilen bir evliliği kurtarmanın bir yolu olarak çerçeveliyor. Timberlake 2019 yılında el ele tutuşan bir barda görüldü onun ile Palmer Kostar Alisha Wainwright. Timberlake hemen alenen özür diledi olay için. Instagram'da “ben ve kostarım arasında hiçbir şey olmadı. O gece çok fazla içtim ve davranışımdan pişmanım. '

Halkın özür dilemesine rağmen, bu tabloid kararsızlığı gergin bir evliliğin kanıtı olarak kullanıyor. Dedikoducu Polis debunked a boşanma söylentisi Kaynaklanan National Enquirer , bu tabloidin bir kardeş yayını, daha geçen hafta. Bu tabloid, bu sahte söylentinin üzerine yığılıyor ve 'Onu boşanmanın gözü önünde geldi' diyor. İnsanlar çok daha saygın bir kaynak olan Biel'in kamuoyundaki özrünü kabul etti yani bu boşanma hikayesi sorumsuz ve yanlış.

Ne zaman TAMAM MI! İçeriden biri 'bebek sevinci evliliklerini kurtardı' diyor, magazin dergisi işareti tamamen kaçırıyor. Herhangi bir sorun uzun süredir kamuya açıklandığı için, şu anda hiçbir hamilelik herhangi bir evliliği kurtarmamaktadır. Yine de, magazin dergisinin düşündüğü nedenlerden dolayı değil, 'her zamankinden daha çok aşık oldular' derken haklı olabilir.

Bu içeriden birinin gerçekten bu çiftle ilgili herhangi bir gerçeği bildiğinden şüpheliyiz. Aynı tabloid seyyar satıcılık yapıyordu boşanma söylentileri 2017 yılına kadar. ikinci bir bebeğin haberi Eylül 2018'de, sister-mag'dan sadece birkaç ay sonra Temasta aynısını bildirdi . Bir bebeğin nihayet yüzeye çıkması için bu sahte ikinci çocuk hikayelerinin üzerinden iki yıl geçti. Bu ikinci çocuğun haberleri, gerçek hikayenin etine ve magazin dergisinin geçmişine bakıldığında tamamen tesadüf gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.