Are Victoria Beckham ve koca David Beckham beşinci çocuğuna hamile mi? Kasım ayında bir gazetenin geri püskürtmeye çalıştığı hikaye buydu. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi bozmak için ihtiyacımız olan tüm bilgilere sahip değildik, ama şimdi doğru karara vardığımızdan eminiz.

'POSH & BECKS’İN BANDAID BEBEĞİ?' başlığı şuradan okur Avustralya Kadınlar Günü . Çıkış, 'normalde kurşun kalem kadar ince' eski Spice Girl'ün 'bir bebek yumruğunun başlangıcına benzeyen bir şeyi kucaklarken' fotoğraflandığını belirtiyor. Gazetelere not: Bir kadının eli midesini sıyırırsa, bu otomatik olarak kadının bir 'bebek yumruğunu' 'kucakladığı' anlamına gelmez. Dürüst olmak gerekirse, bu cümlenin emekliye ayrılması gerekiyor.Wer hat Tintenmeister gewonnen

Yayın, anonim bir kaynaktan şu sözlerini aktarıyor: 'Eğer hamile kalırsa, Posh ayın üstesinden gelir - ve David daha da fazlası. Şüpheli habercisi devam etti, 'Dünyadaki en sevdikleri şey üç oğullarının ve daha küçük kızlarının ebeveynleri olmak ve evlilikleri tarihsel olarak bekledikleri zaman en güçlüsü oldu.' Bu sözde içeriden biri daha sonra bu yeni şüpheli hamileliği ünlü çiftlerin evliliğine bağladı, görünüşte hiçbir yerde bulunmayan çıkışa, 'Son birkaç yıldır oldukça sert davrandılar ve yeni bir bebek tam da ihtiyaç duydukları şey olabilir. evliliklerini tekrar rayına oturtun. '

Victoria ve David Beckham’ın bebek haberlerinin arkasındaki gerçek

Bu özel tabloid, Beckhams’ın 'sorunlu' evliliği geçmişte Dedikoducu Polis debunking konusunda hiçbir zorluk yaşamadı. Sanki yayınlarının kendi hikayelerini, 'yeni bebekleri evliliği kurtardı' anlatısını ilerletmek için bir sıçrama platformu olarak kullanıyorlar gibi görünüyor, ancak bu tamamen doğru değil.

Dedikoducu Polis bu hikayeye baktı ve doğru olmadığını kesin bir şekilde ifade edebilir. Victoria, 1 Mart'ta Inter Miami - Los Angeles Futbol Kulübü maçına katıldığı zamandan fotoğraflar yayınladı. Instagram sayfası her zamanki gibi “kalem inceliğinde” göründüğü, eski pop yıldızı için bir bebek yumruğunun bile modayı beşiğe çevirmediği bir yer.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Çok heyecanlıyım!!! Çok fazla öpücük @davidbeckham @intermiamicf ve Team DB !! x VB

Tarafından paylaşılan bir yayın Victoria Beckham (@victoriabeckham) 1 Mar 2020, 14:29 PST tarihinde

Victoria'nın hamile olmadığını açıkça gösteren fotoğrafların ötesinde, o da var 2016 röportajı Pazar günleri burada kesinlikle çocuk sahibi olmayı bitirdiğinde ısrar ediyor. Röportajda David'le tanıştığımdan beri insanlar buna takıntılı - boşanıyor, hamile, boşanıyor, hamile - diye yakınıyordu. Açıkçası, magazin dergileri henüz derslerini almamışlar.

Bu, Beckham'ların beşinci çocuklarını bekledikleri söylentileri ilk kez değil. KB iddia etti Victoria, başka bir bebek sahibi olmak için Spice Girls'ün buluşma turunu iptal etti . Dedikoducu Polis Hikayenin tamamen 'saçma' olduğu konusunda ısrar eden Victoria'nın temsilcisine ulaştı. Bu magazin dergileri aynı eski hikayeyi sanki yeniymiş gibi geri dönüştürmeyi seviyor, ama bu gerçekten sadece eski saçmalık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

kylie jenners erster instagram post