Arkadaşlar korkmuyor Elton John 'Yaşayacak aylar var.' Bunun yanlış olduğunu iddia eden bir tabloid raporu. Dedikoducu Polis tuhaf ve kötü niyetli raporu çürütebilir.

Sahte bir hikaye Küre bu hafta 'Hala Ayaktayım' şarkıcısıyla ilgili gülünç derecede yanlış iddialarda bulunuyor. Magazin dergisi, şüpheli bir 'içeriden' birine göre John'un 'çoğunlukla tekerlekli sandalyeyle sınırlı' olduğunu iddia ediyor. Bu sözde içeriden biri, John'a 'programını yavaşlatması söylendiğini, ancak her zamanki gibi, Elton'un yok edilemez olduğu yanılsamasını sürdürdüğünü de iddia ediyor. Altı ay içinde ölebilir. 'Sahte rapor, efsanevi rock'çının 'yürüyen zatürree' olarak tanımladığı şeyle aşağı inmesinin hemen ardından geliyor. Sonuç olarak, geçen hafta Yeni Zelanda'da bir konseri bitirmek zorunda kaldı. Devam etmeye çalıştıktan sonra, John sonunda yapamayacağını ve bazı ekip üyelerinin yardımlarıyla sahneden ayrılamayacağını açıkladı. Sözde içeriden biri yanlış bir şekilde tartışmaya devam ediyor: 'Hiddetlenmeden ve şişirmeden bir setten geçemez.' Gazeteci daha sonra, şarkıcının neredeyse 30 yıldır ayık olmasına rağmen John’un geçmiş uyuşturucu bağımlılığı geçmişini yeniden canlandırıyor. Bu enfeksiyonu uzun zamandır devam eden parti yollarına bağlamak aptalca.

John, bu hikayenin iddia ettiği gibi, ölümün eşiğinde olmanın aksine, bu hafta Melbourne'da bir gösteri ile Avustralya'daki turuna devam etti ve ardından Coffs Harbour'da iki tane izledi. Elbette, tüm dünya John'un En İyi Orijinal Şarkı Oscar'ını almak için sahnede yürüyüşünü de izledi. Roket Adam sadece birkaç hafta önce. Ayrıca prestijli ödülü kazandıktan hemen sonra Oscar ile Yeni Zelanda'da sahneye çıktı. Tekerlekli sandalyeyle sınırlı değil.

Nicole junge Dr. Dre Frau

Ek olarak, şarkıcının Kuzey Amerika ve Avrupa'da sıraya girdiği bir tam yıl konseri daha var. Hoşçakal Sarı Tuğlalı Yol Veda Turu . Hatta geçen hafta kısaltılmış şovu ve iptal edilen şovu telafi etmek için Yeni Zelanda'daki konserleri yeniden planladı. Bir şey olursa, rocker yüksek, düşük değil.

Bu hafta bir tabloid'in bu köstebek yuvasından dağ yaptığı tek zaman bu değil. Dedikoducu Polis ayrıca yanlış bir rapor kırdı Globe’s kardeş yayın, National Enquirer , iddia etti John bir daha asla şarkı söylemeyecek . Bu makale gibi, John’un kısa hastalığını sansasyonel ve hatalı bir hikaye icat etme fırsatı olarak aldı. Belli ki Rocketman son konserlerinde hala şarkı söylüyor. Küçük bir tıbbi sorunu bir ölüm kalım meselesine dönüştürme çabası gülünçtür. Sağlık teşhislerini süpermarket gazetelerine değil doktorlara bırakmak en iyisidir.

Kaynaklar

  • Scott, Hugh. 'Elton John, Hastalık Nedeniyle Bir Daha Şarkı Söyleyemez mi?' Gossip Cop, 27 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

meine 600 lb Leben Steven Assanti Episode