Bu haftanın magazin dergilerinden biri, şu konularda bilgi sahibi olduğunu iddia ediyor: Robert Downey jr. Yaklaşık 15 yıllık eşiyle 'harika' evliliği, Susan . Geçen hafta oyuncunun evliliğinin başının dertte olduğu iddia edilen aynı çıkış noktasında oldukça tuhaf bir hikaye. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için Downey Jr. evlilik sorunları yaşıyordu yaklaşan filminin bir sonucu olarak Dolittle karısıyla birlikte ürettiği. Film, yeniden çekimlere yardımcı olması için yeni bir yönetmenin getirildiği biraz sorunlu bir prodüksiyona sahipti. Çıkışa göre, Downey Jr. hayal kırıklıklarını karısı ve ailesinden çıkarıyordu. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişinin, 'Bu proje üzerindeki stres ve Robert’in davranışı çok fazla gerilime neden oluyor' dediği aktarıldı.Hikaye çok az mantıklıydı. Gibi Dedikoducu Polis geçen hafta kaydedildi, Dolittle Mart 2019'da yeniden çekimler yapıldı ve kısa bir süre sonra çekimler tamamlandı. Eşlerin, yaklaşık bir yıl önce sona eren bir film için birdenbire tartışmaya başlamaları mantıklı görünmüyordu. Büyük olasılıkla, hikaye, filmin serbest bırakılmasından yararlanmak için uydurulmuştu. Dolittle , önümüzdeki hafta sinemalarda olacak.

Bunlara ek olarak, Downey Jr., Instagram'da karısına dokunaklı bir övgü yayınladı. Kasım ayındaki doğum gününün şerefine. The Yenilmezler yıldız, “Süper dostum, anne ayı, gücün direği. Sınıfta birinci, gemiden atlayan son kişi, herkese örnek. Kendimi sana teklif ediyorum. HBD, Bayan Downey… ”Sevgi dolu mesaj, filmin yapımından sonra geldi. Dolittle . Yine de Dedikoducu Polis Evliliklerinin çok güçlü olduğuna dair bize güvence veren eşlere yakın bir kaynakla görüştük.

Tuhaf bir olay dönüşünde, son sayısı TAMAM MI! çiftin evliliğine saygı gösteren bir makale yer alıyor. Şüpheli bir kaynak dergiye 'Öyle inanılmaz bir ilişkileri var ki Susan gerçekten de yangının yinidir' diyor. 'İçeriden' biri çiftin randevu geceleri hakkında ayrıntılara sahipmiş gibi davranır, ancak sözde kepçe hakkında pek içgörülü hiçbir şey yoktur. 'Bazen birlikte romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkarırlar ve ardından bir film izlerler,' diyor ve Downey Jr.'ın karısını takı ve çiçeklerle şaşırttığını ekleyen sözde tipster. Bunlar, herhangi bir mutlu çift için geçerli olabilecek genel bilgilerdir.

Hiçbir noktada TAMAM MI! çok farklı bir hikaye anlatan geçen haftaki makalesinden bahsedin. İşte gerçekte olan şey: Günler sonra Dedikoducu Polis magazin hikayesini çürüttü, Downey Jr. karısı ve evliliği hakkında öfkelendi ile bir röportajda Geçit töreni dergi. Yanlış olduğunu kabul etmek yerine, TAMAM MI! şimdi pedal çeviriyor ve evlilik sorunları hakkındaki ilk makalesini hiç yayınlamamış gibi davranıyor. Dedikoducu Polis Downey Jr.'ın harika bir evliliği olduğu için, magazin dergisinin son makalesinin ana önermesiyle tartışmayacak. Bununla birlikte, küstahlığı ve sahte içgörüsü nedeniyle dergiye sesleneceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.