Sylvester Stallone ve Richard Gere daha farklı olamazdı. Bu yüzden ikisi neredeyse bir kez patladı. Görünüşe göre olay dökülen hardal yüzünden başlamış. Bu güne kadar, iki yıldız hala birbirine dayanamıyor.Stallone yaptı Ain't It Cool News ile Soru-Cevap 2006'da bir okuyucudan filme yaptığı zamanın anekdotları hakkında bir soru aldı. Flatbush Efendileri . Rambo aktör, Gere'nin yerine Perry King'in gelmesinden önce filmde orijinal olarak Chico oynadığını açıkladı. Stallone, ikisinin sette geçirdikleri süre içinde 'asla başarılı olamayacaklarını' hatırladı. Stallone, Gere için, 'Büyük boy motosiklet ceketi ile yuvarlak masadaki en kötü şövalye gibi dolaşıyordu,' dedi.Gere, çalışırken bile Stallone'u yanlış şekilde ovalamaya devam etti. Bir gün, iki oyuncu bir dövüş sahnesini hazırlarken Gere, Stallone'u kabaca yakaladı. Stallone, Gere'ye nazikçe ona daha kolay davranmasını söylediğini söylüyor, ancak Gere karakter olarak derin ve Stallone'a göre 'başa çıkması imkansız' Bu olay, Stallone'un yıllar sonra hatırlaması için yeterince etkili olsa da, hardal savaşına giden bir yoldu.

Pardon Fransızlarım

Stallone ve Gere o gün Coney Adası'nda çekim yapıyorlardı. Dışarısı soğuktu, bu yüzden ikisi setteki en sıcak yerde öğle yemeği yediler: Toyota'nın arka koltuğunda. Stallone çoktan yerleşmişti ve bir sosisli sandviç yiyordu. Gere arabaya atladığında, Stallone hardalla kaplı ve folyoya hafifçe sarılmış yağlı tavuğu yediğini fark etti. Stallone, yemeğinin her yere damlayacağı konusunda onu uyardı. Stallone'a göre Gere, 'Endişelenmeyin' yanıtını verdi. Ancak Stallone bunun için endişelendi ve uğursuz bir şekilde cevap verdi, 'Pantolonuma bulaşırsa, bunu öğreneceksin.'Elbette kaçınılmaz olan olur. En kısa sürede Güzel kadın yıldız ilk ısırığını aldı, bir yağ ve hardal akışı Stallone'a fışkırdı ve uyluğuna vurdu. Kayalık yıldız hemen harekete geçti. Gere'yi kafasına dirsek attı ve onu arabadan itti. Stallone, Chico'nun rolünün yeniden düzenlenmesine yol açan olay olduğunu iddia ediyor.

“Yönetmen bir seçim yapmak zorundaydı: birimiz gitmek zorundaydı, birimiz kalmak zorundaydı. Richard'a yürüyüş kağıtları verildi ve bugüne kadar benden cidden hoşlanmıyor. ' İki yıldızın o zamandan beri birlikte filmde olmamasına şaşmamalı. Kötü kan ölmez. Stallone, Gere'nin onu suçladığına inandığını bile söylüyor. rezil 'gerbil söylentisini' yaymak, sorumlu olduğunu inkar etse de. Bazı insanlar anlaşamıyor ve sektörlerindeki bu iki devin ayrı olması daha iyi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.Fälligkeitsdatum für Kate Middleton Twins