Sylvester Stallone yeni filmi için Oscar için kampanya yapmıyor, Rambo: Son Kan , bir gazetenin bu hafta iddia ettiği gibi. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.Bu haftanın başlığı TAMAM MI! 'Oscar For Sly Gunning' yazıyor. Makale, Stallone'un beşinci ve muhtemelen son taksitindeki performansıyla Akademi Ödülünü hak ettiğine inandığını söylüyor. Rambo dizi. Sözde bir 'kaynak' yayına şöyle diyor: 'Sly, bu filmdeki performansının kariyerinin en uç ve etkileyici performanslarından biri olduğunu düşünüyor. Bu yüzden Robert De Niro ve Al Pacino gibi tüm A-List arkadaşlarını onlara filmi göstermek ve insanları konuşturmak için vuruyor. 'Kelly Preston und John Travolta Sohn

Piyasanın 'içeriden' biri, Stallone'un En İyi Erkek Oyuncu ödülünün 'gerçek bir şansına' sahip olduğuna inanıyor ve ekliyor: 'Çok yoğun bir film ve Sly’nin mirasına tamamen layık. Bu filmdeki performansını dizinin en iyisi yapmak için gerçekten zaman ve çaba harcadı ve bu da belli oluyor. ' Olsun Rambo: Son Kan Stallone’un performansı gibi serideki en iyi film tartışmaya açıldı, ancak Oscar almaya hak kazandığı fikri tamamen yanlış.

Stallone'un son 37 yıldır oynadığı ve birlikte yazdığı film ve diziyle gurur duyduğuna şüphe olmasa da, Akademi Ödülleri onun aklında bir düşünce değil. Derginin önermesi anonim bir 'içeriden' geliyor, ancak Dedikoducu Polis Stallone’un sözcüsü ile kontrol edildi ve kayıtta bize makalenin hem 'uydurma' hem de 'saçma' olduğunu söyledi.Ödül sezonu yaklaşırken, magazin dergilerinden muhtemelen bunun gibi daha fazla hikaye bekleyebiliriz. Daha geçen hafta Tamam! ’S kardeş yayın Star , iddia eden bir rapor yayınladı Jennifer Lopez zaten bir Oscar kabul konuşması üzerinde çalışıyordu içindeki rolü için Dolandırıcılar , adayların önümüzdeki yılın Ocak ayına kadar açıklanmamasına rağmen. Şarkıcı ve oyuncu performansıyla ilgili güçlü eleştiriler alırken, yumurtadan çıkmadan önce hiçbir tavuğu saymıyor.

Geçmişte de benzer anlatılar ortaya çıktı. Ocak 2018'de, TAMAM MI! yanlış iddia edildi Angelina Jolie, Oscar için 'küçümsenmesine' kızmıştı filmi için adaylık Önce babamı öldürdüler . Film asla ödül kazanma niyetiyle yapılmadı. Bu, Khmer Rouge rejimi altındaki Kamboçya soykırımı hakkında Jolie’nin kalbine yakın bir projeydi. Oyuncu filmi yapmak için ilham aldı çünkü evlatlık oğlu Maddox Kamboçyalı. Stallone'un Oscar'ı hak ettiğine inandığı bu son iddia Rambo: Son Kan eşit derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.