Reese Witherspoon ve Beyonce 77. Altın Küre'de bir an yaşadı. Görünüşe göre iki ünlü bayan, Witherspoon'un Beyonce'nin kocası Jay-Z ile paylaştığı masaya düştüğü ve biraz şampanya istemesinden sonra onu vurdu. Şimdi Beyonce Big Little Lies aktris hediyeler.

Witherspoon’un arkadaşı ve Sabah şovu başrol oyuncusu Jennifer Aniston, şampanya anını belgeleyen kişiydi. Aniston, Witherspoon ve yapımcı Kristin Hahn'ın Instagram hikayesine bir kadeh şampanya kaldırdığı ve “Reese !? Bu seni sevmemin birçok nedeninden biri. Masamızda suyumuz bitti. Doğal olarak Jay-Z ve Beyonce'den bir kadeh şampanya istedi. ' Cesur hareket takdir edilmedi, öyle görünüyordu.Ertesi Perşembe, Witherspoon bir fıçı maça ası şampanyası bulmak için eve geldi. Jay-Z'nin sahip olduğu markaydı ve ünlü çiftin Altın Küre sırasında Witherspoon ile paylaştığı marka aynıydı. Hediyede ayrıca 'J & B'den daha fazla su' yazan bir not da geldi. Witherspoon, Instagram hikayesine verdiği mutlu tepkiyi paylaştı.

Beyonce orada hediye trenini durdurmadı. Altın Küre'den yaklaşık bir hafta sonra Witherspoon, evine teslim edilen büyük bir turuncu kutu keşfetti. Açtığında Beyonce’nin yeni Ivy Park koleksiyonundan bir sürü kıyafet buldu. Yasal sarışın yıldız farklı kıyafetleri denerken kendini filme aldı ve Instagram'da paylaştı . Başlıkta Witherspoon arsızca sordu: 'Bu beni resmi olarak #Beyhive'ın en yeni üyesi yapıyor mu?' Açık cevap evet.

Tabloidler Oluşuyor

Hem Witherspoon hem de Beyonce büyük yıldızlar oldukları için, isimleri ara sıra magazin dergilerinde görünmeye mahkum. Geçen aralık, Yaşam ve Stil e iddia etti Beyonce, Kim Kardashian'a 'soğuk omuz' veriyordu Sean 'Diddy' Combs’un 50. doğum günü partisinde. Sözde bir tanık, Beyonce çıkışına Jay-Z ve Kanye West takılırken 'Kim'i bütün gece görmezden geldi' dedi. 'Beyonce kendi işini yaparken Kim kenarda duruyordu.'

Dedikoducu Polis Bu hikayede şüpheli bir şey olduğunu düşündük, bu yüzden içine girdik. Görünüşe göre tabloid, bu sahte hikayeyi, yalnızca Beyonce ve Kardashian'ın partide etkileşime giren kimsenin fotoğraflamamasına dayanarak yarattı. Sadece birkaç gün sonra, iki ünlü bayan, ortak arkadaşları mücevher tasarımcısı Lorraine Schwartz tarafından düzenlenen bir karaoke bayramına katıldı. Orada soğuk bir omuz yoktu. Hikaye başından beri saçmalıktı.

Witherspoon, tabloid söylentilerinden de payını aldı. Yeni fikir bunu bildirdi Jennifer Aniston ve Nicole Kidman, Witherspoon için kavga ediyorlardı Aralık 2019'da. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla konuştuktan sonra bu hikayeyi kolaylıkla çürüttü. Ünlü kadınlar, magazin dergileri yoktan drama yaratmadan var olamazlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.