Geçen yıl bir tabloid, nedeninin stres olduğunu iddia etti Yonga ve Joanna Gaines'in ağ başlatılmamıştı. Dedikoducu Polis geçen yıl makaleye baktı. İşte hikayeye ve durumun arkasındaki gerçeğe bir bakış.

Chip ve Joanna Gaines Sınırlarına Ulaştı mı?

Geçen Kasım, TAMAM MI! Gaines'in olduğunu bildirdi karşı karşıya montaj basıncı çeşitli projeleri ile çatırdıyorlardı. İçeriden birisine göre, eşlerin arkadaşları emlak ikilisinin 'bunalmış' olup olmadığını soruyorlardı, ancak Gaines'in 'her şeyin kontrol altında olduğunu' iddia ettiğini iddia ettiler. Kaynak devam etti, “Jo ve Chip son derece çalışkanlar. Ancak, kendilerine gelen iş talepleriyle her açıdan mücadele ediyorlar. 'Doğru, çift ağlarını, Magnolia'yı, bir oteli ve diğer iş girişimlerini başlatıyorlardı ve hala yönetiyorlardı. Ancak içeriden biri, tüm bunların eşlerin stresine neden olduğunu iddia etti. 'Jo ve Chip her şeyin üstesinden gelebileceklerini sandılar ama yapamazlar. Bu çok fazla, 'diye devam etti içeriden,' stres çifti ağın galasını Ekim 2020'ye ertelemeye zorladı. '

Gaines'in Evliliği de Acı Çekiyor mu?

Muhbir ayrıca, baskının çiftin evliliğini de zorladığını ortaya çıkardı. Kaynak, 'Bir gece eve yorgun ve sinirli geldiler ve Joanna'nın yatak odasına kaçmasına ve kapıyı çarpmasına neden olan çekişmeye başladılar,' dedi. Haberci, tartışmanın 'ciddi bir sohbete' yol açtığını ve çiftin 'ne kadar batakta kaldıklarını anladığını' ileri sürdü. Dergi bunun, ağın ilk çıkışını erteleme kararına yol açtığını savundu.

Chip ve Joanna’nın Ağdaki İlk Çıkışı Hakkındaki Gerçek

O zaman, Dedikoducu Polis Chip ve Joanna Gaines sözcüsü tarafından raporun doğru olmadığı söylendi. Bir yıl geçmesine ve Magnolia hala piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, çekişme veya stres yüzünden değil. Diğer gazeteler iddia etti benzer söylentiler Manolya'nın piyasaya sürülmesiyle ilgili olarak. Hala, Dedikoducu Polis Şu anda ağdaki gecikmenin, birçok işletmeyi ve olayı etkileyen mevcut koronavirüs salgınından kaynaklandığını açıkladı. Ek olarak, Manolya

Gelince TAMAM MI! bu tabloidlerin Chip ve Joanna Gaines hakkında daha önce defalarca yanlış haberler uydurduğu son sefer değildi. İki ay önce, aynı yayın Joanna'nın Chip ile üzgün ücretsiz harcama alışkanlıkları için. Çıkış ayrıca geçmişte Joanna ve Chip Gaines'in para için savaşmak . Dedikoducu Polis bu sahte hikayeleri düzeltti ve bir tabloid çift hakkında sahte bir rapor yayınladığında bunu yapmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.