Nasıl olduğu hakkında yeni bir hikaye Justin Bieber sevişmenin 'her dakikasını seviyordu' selena Gomez bir hokey maçında uydurma. Onu öpmekten hoşlandığı doğru olsa da, makalenin kendisi bir uydurmadır. Bir kere daha, Dedikoducu Polis iki kampta da hiç kimsenin yeniden alevlenen romantizmiyle ilgili web sitelerine kişisel hikayeler beslemediğinden emin oldu.

İzin Vermek Dedikoducu Polis neler olduğunu açıklayın. Bieber'in Çarşamba gecesi Los Angeles'ta hokey oynarken Gomez'i öptüğü fotoğraflar ortaya çıktıktan sonra, seri imalatçılar HollywoodLife bir dizi makale uydurmaya başladı. Bu uzun hikaye için, defalarca gözden düşürülen site, 'o gece buz pateni pistinde gerçekte neler olduğunu' öğrendiğini iddia ediyor. Ve onun uydurma öyküsünü desteklemek için, çıkış, Bieber'ın Gomez'i öpmenin 'her dakikasını' sevdiğini paylaşan sözde bir 'kaynağa' sahip olduğunu savunuyor.Ancak sitenin neredeyse kesin olarak uydurulmuş alıntılarına geçmeden önce, HollywoodLies'ın takma adıyla, hayran kurguları üzerinde çalışarak gerçekleri kontrol etmekten çok daha fazla zaman harcadığına dikkat edilmelidir. Çoğunlukla kanıtlanmamış priz, 'o gece buz pateni pistinde gerçekte ne olduğunu' bildiğini iddia etse de, buz pateni pistinin nerede olduğundan bahsetmiyor veya biliyor gibi görünmüyor. Aslında, Kaliforniya, Ventura'daki Los Angeles Valley Buz Merkezi.

Temelde HollywoodLies de aynısını gördü Bieber ve Gomez'in hokey pistinde öpüşme fotoğrafları Herkesin yaptığı gibi ve Bieber'in 'her dakikasını nasıl sevdiğine' dair sahte 'özel' için bir sıçrama tahtası olarak kullandı. Açıkçası, onu seviyordu, aksi takdirde Gomez'le sevişmezdi. Ve site, üretilmiş hikayesine güvenmek için isimsiz (ve oldukça şüpheli) bir 'kaynak' atıyor. Sözde görgü tanığı daha sonra Bieber'in 'tüm oyunları yapmaya çalıştığını' ve buzdaki aksiyondan aralarda Gomez'le öpüştüğünü ve 'her dakikasını sevdiğini' söyledi. Aynı şüpheli 'kaynak', birbirlerine olan sevgilerini 'gizlemediklerini' ve hatta 'izlemek isteyenlerle ilişkilerini göstermekten keyif aldıklarını' ekliyor.

Ancak, sözde kaynağın iddia ettiği hiçbir şey, Los Angeles'tan 10.000 mil uzakta çevrimiçi fotoğraflara bakan biri tarafından söylenemezdi. Evet, Bieber, tıpkı her buza çıktığında yaptığı gibi, 'tüm oyunları yapmaya' çalıştı. Oynamakla ilgilenmeseydi, haftalık hokey maçına çıkmazdı. Ve açıkça, Bieber ve Gomez sevgilerini 'gizlemediler', aksi takdirde pistte öpüştüğü bu kadar çok resim olmazdı.

Gibi Dedikoducu Polis daha önce kaydetti, HollywoodLife sık sık Bieber ve Gomez hakkında hikayeler uydurur . Örneğin, yalnızca üç gün önce güvenilmez site, Gomez ve Bieber ilişkilerini Instagram'ı resmi yapmadı çünkü 'sahip olduklarına karşı son derece koruyucular.' Yine de HollywoodLies, aniden çiftin öpüştüğü tüm fotoğrafları önemsemediğini çünkü 'izlemek isteyen herhangi biriyle ilişkilerini göstermekten keyif aldıklarını' iddia ediyor. Piyasanın pek çok sorunu arasında, o kadar çok sayıda uydurma makaleyi arka arkaya hızlı bir şekilde yayması ve sürekli olarak kendisiyle çelişmesine neden olmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.