Angelina Jolie Çocukları onun çıktığını düşündüklerini ifade etmediler Drake defalarca gözden düşmüş bir siteden yeni üretilmiş bir makaleye rağmen 'şimdiye kadarki en havalı şey' olurdu. Bu sadece bir başka sahte haber. HollywoodLife . Dedikoducu Polis Jolie’nin kampından hiç kimsenin bu sahte iddiayı genellikle güvenilmez bir çıkışla paylaşmadığından emin olunur.

HollywoodLies, haklı bir nedenden ötürü bilindiği üzere, Jolie'ye yakın bir 'kaynağın' bloga 'Drake anneleriyle çıksa Angelina’nın çocukları buna bayılırdı' dedi. İşte gerçekte neler olduğu: Perşembe günü, Drake şaka yollu Instagram'da bir fotoğraf yayınladı 'Stood Me Up' yazısı ve Jolie’nin hesabına bağlanmayı amaçlayan bir tabela ile birlikte tek başına oturuyordu. Kendilerini hikayeye nasıl dahil edeceklerine dair birkaç gün düşündükten sonra ortaya çıkıyor, bu çıkış noktasındaki yaratıcı yazarlar görünüşe göre Jolie'nin çocuklarının onu nasıl 'sevecekleri' ve bunun 'şimdiye kadarki en havalı şey' olacağını düşündükleri bir açıyla ortaya çıktılar. anneleri Drake ile çıktı.Oradan, site bir Jolie 'kaynağı' uydurmuş gibi görünüyor ve sözde 'Angelina, Drake onun tipi olmasa da, gönderinin komik ve gurur verici olduğunu düşünüyordu.' Aynı neredeyse kesin bir şekilde uydurma ihbarcı, oğulları için 'Maddox ve Pax, Drake'e ulaşıp onunla buluşması için Angelina'ya yalvarmaya devam ediyor, çünkü anneleri Drake ile çıksa en harika şey olacağını düşünüyorlar.' İnanılmaz bir şekilde, sözde 'kaynak' ekliyor, 'Angelina şu anda kimseyle çıkmak istemiyor ... Bu yüzden, Maddox ve Pax sadece anneleriyle dalga geçmeye razı olmalı.'

Oh, eğer birisi birisiyle dalga geçecekse Dedikoducu Polis Bir başka sahte haber için HollywoodLife ile dalga geçiyor. Sitenin en başta bir Jolie 'kaynağına' sahip olduğunu iddia etmesi ve sözde içeriden birinin aktrisin 'şu anda kimseyle çıkmak istemediğini' paylaşması oldukça eğlenceli. HollywoodLies'i, Oscar ödüllü kişinin sözde kiminle çıktığına dair uzun hikayeler uydurduğu için pek çok kez ifşa ettik.

Örneğin, Dedikoducu Polis iddialı bir makale hazırladığında çıkış noktasını çiviledi Jolie, Johnny Depp ile 'takılıyordu' Brad Pitt'ten ayrıldıktan hemen sonra. Bu bir yalandı. Ayrıca siteyi, nasıl olduğuna dair düzinelerce kurgusal öykü yayınladıktan sonra Jolie bir İngiliz milyarderle çıkıyordu . Bu haberlerin her biri yalan haberdi. Yine de makalelerinin Jolie'ye yakın bir kaynaktan geldiğini iddia eden HollywoodLies, şimdi 'şu anda kimseyle çıkmak istemediğini' iddia ediyor.

Var olmayan kaynaklar ve sahte alıntılarla tamamlanan blog üretim hikayeleri ne sıklıkla yakalandığına bakılmaksızın, Dedikoducu Polis hala iddiasını doğruladı. Gerçek bir Jolie içeriden biri bize Drake hakkında “hiçbirinin doğru olmadığını” söylüyor. Ek olarak, kusursuz içeriden bilgimiz, yakın çevresinden hiç kimsenin HollywoodLies ile konuşmadığını ve küçük yaştaki çocuklarından olduğu iddia edilen sahte sohbetleri oluşturan sitenin 'yeni bir aşağılık' olduğunu paylaşıyor.

Aynı derecede kötü, kes ve yapıştır sitesinin Ünlü Insider , hikayeyi anlayan ve doğru olup olmadığını sorgulama zahmetine bile girmeyen. 'Angelina Jolie'nin Çocuklarının Hepsi Onun Arkadaşı İçindir Drake - İşte Neden 'Şimdiye Kadarki En Harika Şey Olacak!' 'Başlıklı bir hikaye için diğer prizin sahte alıntılarını kaldırdı Elbette, bir yalanı tekrarlamak iddiaları oluşturmaz. daha inandırıcı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.