Olup olmadığına dair 'özel' bir hikaye Eminem cumhurbaşkanlığına karşı yarışacak Donald Trump 2020'de uyduruldu, temsilcisi onaylıyor Dedikoducu Polis münhasıran. Bu apaçık uydurmayı ifşa edebiliriz.

Salı günü, Eminem, BET Hip-Hop Ödülleri için kabaran anti-Trump rapinin viral hale gelmesinin ardından manşetlere girdi. Şimdi bu gerçek haberin ardından, HollywoodLife tipik olarak yaptığı şeyi yapıyor: Sahte haberler üreterek gündemdeki bir konuyu yakalamaya çalışmak. Site, rapçinin rapinin aldığı 'ilgiye' tepkisini öğrendiğini iddia ediyor ve aynı zamanda 'Kanye çekip çekip aday olmayacağına dair' ÖZEL bir kepçeye sahip olduğunu iddia ediyor! 'Sözde 'rapçiye yakın bir kaynak', 'Eminem, Trump'ı devirmesinin çok fazla dikkat çekmesinden çok mutlu. Yeteneğini iyilik için kullanması gerektiğini düşünüyor ve rap'i bırakmak, mesajını oraya ulaştırmanın bir yolu. ' Bu sözde muhbir devam ediyor, 'Onu siyasi sahneye taşımak ve herhangi bir şekilde aday olmak için mi? Dünyada bir şans yok. Marshall bir Kanye çekip adaylığını ilan etmeyecek. ' Webloid'in iddia edilen bahşişçisini ekliyor: 'Eminem müzikte başarılı ve müziğini iyilik için kullanmak istiyor. Ve açıkça Trump'a yönelik bu son saldırıyla çalıştığını gösteriyor. '

Açık olmak gerekirse, bu “kaynak” sanatçıdan “Eminem” olarak bahsetmekten “Marshall” a ve tekrar “Eminem” e geri döndü. Gerçek insanlar bunu sohbette yapmaz. O kırmızı bayrağın üstünde Dedikoducu Polis aynı zamanda, HollywoodLies'in, siyasi makam için aday olup olmayacağı ve viral yayılmasının ardından duyguları konusunda “kepçe” alacağından kuşkuluydu. Endişelerimiz, Eminem'in bir sözcüsü bize 'Bu kaynak gerçek değil' dediğinde doğrulandı.

Söylemiyor musun? HollywoodLies, as Dedikoducu Polis sayısız hikâyede işaret etti, popüler konularla ilgili 'özel' hikâyeler için 'kaynaklar' ve 'içerden' kişiler icat etme eğiliminde görünüyor. Eminem'in rapi, haftanın popüler kültür konuları hakkında en çok konuşulan konulardan biriydi ve çevrimiçi yayının bundan yararlanmak istediği açık. Orijinal içerik sunarak, webloid teorik olarak hayranların ilgisini çekebilir ve arama motorları tarafından ödüllendirilebilir. Ancak bu makale, diğerleri gibi tamamen uydurma ve tamamen sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.