İddia eden bir hikaye Britney Spears Las Vegas ikametgahını bitirmek için 'sabırsızlanıyorum'. Makale ayrıca pop yıldızının kariyerini beklemeye alma iddiasıyla ilgili ayrıntıları da içeriyor. Fakat Dedikoducu Polis münhasıran iddiaların meşru olmadığı söylendi.

Radar Çevrimiçi 'Las Vegas'ta uzun süredir devam eden' Piece of Me 'ikametgahını bitirene kadar yalnızca on gösteri kaldığını' iddia ediyor, 'sadece Sin City ile' sabırsızlanacağını 'öğrendi! Aslında site, Spears'ın 'Vegas sonrası gündemini zaten belirlediğini' iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak' ın 'Britney'nin arkadaşları ve ailesi, Vegas'la işi bittikten sonra ne yapmayı planladığını biliyor' dediği aktarılıyor.'Bu işe yaramıyor! Şu anda yeni bir albüm ya da başka bir turne düşünmüyor bile, ”iddiasında bulunan habercisi çıkış noktasında. 'Bu bittikten sonra hayatta tek istediği tek şey bir kız çocuğu sahibi olmak, evlenmek ve bir süre ailesine odaklanmak!' Spears’ın Sam Asghari ile ilişkisine dikkat çeken yayının sözde muhbiri, 'Elbette evlilik hakkında konuştular ve Britney’in hayali bir gün gerçek bir düğün yapmak. Sam bunu da istiyor gibi görünüyor. '

Konser serisi sona erdiğinde Spears'ın bir tür ara vermek isteyeceğini düşünmek mantıksız değil. Ve bir gün yeniden evlenebileceğinden şüphelenmek mantıksız değil. Fakat Dedikoducu Polis bu bilgilerin hiçbirinin aslında Spears’ın kampından, profesyonel veya kişisel gelmediği söylendi. Aksine, çalışanlarından RadarOnline'ın sadece 'daha uydurma hikayeler' sattığı söylendi. Doğru: Oyuncu hakkında bu sözde 'özel', onun hakkında görünüşte uydurma önceki makalelerin ardından geliyor.

Örneğin, geçen ay webloid, Asghari'nin Spears'ın bir göğüs işi olması için para ödediğine dair tuhaf bir rapor satmaya çalıştı. Ve sadece haftalar önce, 58 kişinin ölümüne neden olan bir katliamın ardından site okuyuculara şunları söyledi: Spears, Las Vegas'a dönmek için 'korkmuştu' ve ikamet sözleşmesinden istendi. Dedikoducu Polis yanlış iddiaları düzeltti ve raporlamamızın doğru olduğu kanıtlandı Spears, Vegas'a geri döndüğünü Instagram'da paylaştı . Hatta #VegasStrong hashtag'ini bile ekledi.

Özellikle, Spears'ın şovlarını bitirmesiyle ilgili bu yeni hikayede bununla ilgili hiçbir şeyden bahsedilmiyor. Kadın şarkıcı taahhüdünü yerine getirirken, çıkış noktası bir trajediyle ilgili yanlış bilgileri asla aktarmamış gibi davranıyor. Yayının sadece onu kanatlandırdığı ve bu anlatıları ilerledikçe ürettiği izlenimini ediniyorsanız, haklısınız demektir. GÜNCELLEME: RadarOnline sadece şarkıcının Sin City'den çıkmak için endişeli olması konusunda yanlış değildi, aynı zamanda Spears'ın bir Las Vegas ikametgahı için başka bir anlaşma imzaladığı bildirildi. . Biz Haftalık Spears'ın 'reddedemeyeceği' bir teklifte bulunduğunu, 'Vegas'ı sevdiği' için de yapmadığını bildirdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.