Tom Cruise A-list Hollywood'un iri yarı statüsünden uzun süre keyif aldı. Nereden Süper silah -e İmkansız görev dizi, erkeklerin ve kadınların birlikte olmak istediği birkaç oyuncudan biri.Belki de bu yüzden kameraların önünde bir mil boyunca sırıtmaktan asla çekinmiyordu. Bununla birlikte, ayrıntılar konusunda titizseniz, Tom Cruise’un dişlerinin tam olarak mükemmel olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Uzmanlar, parlak gülümsemesinin büyük dişçilik çalışmalarının bir sonucu olduğundan şüpheleniyorlar.İşte Tom Cruise’un gülümsemesi hakkında gerçekten bildiklerimiz ve bunu nasıl başarmış olabileceği.

Tom Cruise’un Oyunculuk Kariyeri

Riskli İşletmelerde Tom Cruise

(Warner Bros.)1983'te Cruise, gençlik filminde çığır açan rolünü kazandı. Riskli iş . Film, menzilli bir başrol oyuncusu olarak uzun bir kariyere başladı. Cruise kolayca vites değiştirebilir, kötü bir çocuk canavarı oynayabilir ( Süper silah ), kalp kıran bir savaş gazisi ( 4 Temmuz'da doğdu ) ve bir bilimkurgu kahramanı ( Dünyaların Savaşı ) eşit tada sahip.

Ama süper casus Ethan Hunt rolü İmkansız görev Cruise'u yıldızlığın en yüksek kademesine çıkardı. Franchise bugüne kadar 3,5 milyar doların üzerinde hasılat elde etti ve tüm zamanların en yüksek hasılat yapan 16. film serisi olarak derecelendirildi.Cruise’un güzelliğinin ve karizmasının başarısında büyük rol oynadığına şüphe yok. Bazı yayın kuruluşları, aktörün net bir değerinin olduğunu tahmin ediyor. 600 milyon dolara kadar yüksek . Hollywood'un panteonunda en üst sıralarda yer almak için yıllar içinde görünüşünü değiştirdiğini öğrenmek şok olmazdı.

Tom Cruise’un Dişleri Neler Oluyor?

Tom Cruise’un kusurlu dişlerinin en eski örneği 1983 filminde. Yabancılar . Cruise, işçi sınıfı yağcı Steve Randle rolüne uymak için, film çekerken gönüllü olarak bir kapağı çıkardı (ön dişi uçan bir hokey diskinden kırılmıştı - ah!)

The Outsiders

(Warner Bros.)

Onun chompers da inci beyazı dışında her şeydi. 1980'lerdeki ilk rollerine bakın ve dişlerinin sarı bir renkle renklendiğini göreceksiniz. Ancak, Cruise'un sorunu çözmek için eczane beyazlatma şeritlerine yönelmesi pek olası değildir. Diş uzmanları inanıyor hızlı bir makyaj için porselen veneer yaptırdığını söyledi.

Cruise’un ayraç çağını kim unutabilir ki? 2002 galasında Azınlık Raporu Oyuncu mega-watt gülümsemesini gururla kırmızı halıda parlatarak telle bağlı bir dizi üst dişini ortaya çıkardı. Kendini geliştirme çabaları konusunda kaygısız olduğu için ona kredi veriyoruz.

Tom Cruise, 2002

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

Tom Cruise’un Hizasız Gülümsemesi

Tom Cruise’un gülümsemesindeki insanların takıntılı gibi göründüğü belirli bir kusur, yanlış hizalanmasıdır. Yakından bakınca dişlerinin merkezden kaydığını fark edeceksiniz. Sonuç? Aşk tanrısının yayı (aslında sağ ön dişidir) ile ölü merkezde hizalanan bir 'tek dişli' görünümü. Daha da kötüsü, diğer ön dişinden önemli ölçüde daha büyüktür ve bu da asimetriye dikkat çeker.

Gri balıkçı yaka takımla gülümseyen Tom Cruise

(DFree / Shutterstock.com)

Ancak diş telleri, kaplamalar ve kapaklar - adını siz koyun, muhtemelen o yapmıştır - bu sorunu çözmeyi başaramadı. Ve bu muhtemelen onun için iyidir. Hepimizin bildiği gibi, Tom Cruise’un dişleri ününün önünde pek durmadı. Hollywood başarı öyküsü olarak ününü çoktan mühürledi. Ayrıca, onunla bir randevu ayarlamak için diş tacizini gözden kaçıran pek çok insan olduğundan da şüpheleniyoruz.