Diye soran bir hikaye Justin Bieber 'endişelenmeli' selena Gomez ile içki içerken görüldü Timothee Chalamet tamamen uydurma. Saçma rapor, drama yaratmak için tasarlanmış makaleler uydurmasıyla bilinen, hiçbirinin olmadığı bir web sitesinden geliyor. Dedikoducu Polis burada gerçekte neler olup bittiğini ortaya çıkarabilir.Gomez Cuma günü, bir arkadaşıyla akşam yemeği yediği Los Angeles’taki Sunset Tower Hotel’de Chalamet ile buluştu. Oyuncu, genç oyuncu oraya gittikten birkaç saat sonra birkaç kız arkadaşıyla sıcak noktaya geldi. Grup takılırken, Gomez'in yaklaşan Woody Allen filminde başrol oyuncusu olan Chalamet'in yanında otururken bir martini olduğu bildirildi. New York'ta Yağmurlu Bir Gün . Bunların hiçbirinin Bieber ile ilgisi yok.Bu elbette durmadı HollywoodLife Bieber'ı ve sözde tepkisini karıştırmaktan, hepsi de şeffaf bir şekilde yanlış drama üretme çabasıyla. Ve uygun bir şekilde HollywoodLies olarak adlandırılan site, Chalamet ve Gomez'in birkaç kez Instagram'da masum 'arkadaşlıklarını' kaydettiklerini belirtmesine rağmen, yine de 'yardım edemiyor ama merak ediyor' diyerek potu karıştırmaya çalışıyor. Bieber, '[Gomez] 'in ateşli sahneler paylaştığı yakışıklı bir oyuncuyla bir araya geldiğini düşünüyor.' Açıkçası, çoğu zaman itibarını yitiren web sitesinde Bieber'in ne 'hissettiği' hakkında bir cevabı yok çünkü Dedikoducu Polis defalarca söylendi, ona yakın hiç kimse, bir zamanlar kendisi hakkında yayınladığı tüm gerçek olmayan hikayeler nedeniyle kapatılmaya çalıştığı bu blogla herhangi bir bilgi paylaşmıyor.

Dolayısıyla, blogun makalesi Bieber'in 'endişelenmesi' gerekip gerekmediğiyle ilgili olduğu iddia edilse de, aslında kendi sorusunu asla yanıtlamaz. Doğru yanıt, yine de 'hayır' dır. Ve Chalamet ile görüştükten hemen sonra, Gomez, Bieber'in evine gitti , eve dönmeden önce onunla birkaç saat kaldı.HollywoodLies'in Bieber veya Gomez hakkında hiçbir şey bilmediğine dair daha fazla kanıta ihtiyacı varmış gibi, Chalamet hakkındaki aynı makalede, tekrar tekrar kanıtlanmayan site, 'ilk çocuklarını birlikte beklediklerine' dair saçma bir söylenti ortaya çıkarıyor. Bu sadece 'spekülasyon' diye ekliyor güvenilmez çıkış. Aslında öyle değil. Dedikoducu Polis hakkındaki yanlış raporu düzeltti Gomez, Bieber'ın bebeğine hamile yaklaşık bir hafta önce.

Ayrıca site, dolandırdığı makaleye çok fazla ilgi göstermedi Gomez, Chalamet ile yeniden bir araya geliyor Sunset Tower Hotel'de çünkü bu hikaye şöyle anlatılıyor: Dedikoducu Polis Yukarıda, hamile olmadığı belli olan aktrisin martininin tadını çıkardığından bahsetti. HollywoodLies sık sık Bieber ve Gomez hakkında içeriden bilgi aldığını iddia ediyor, ancak hamile olma olasılığını gündeme getirdiğinden ve kız arkadaşı hakkında 'endişelenmesi' konusunda kendi sahte sorusunu bile cevaplayamadığı için açıkça görülmüyor. 'Yakışıklı bir aktörle bir araya gelmek.' Bunu daha önce söyledik ve tekrar söyleyeceğiz: Bieber ve Gomez söz konusu olduğunda, Dedikoducu Polis Gerçekleri yayınlarken, HollywoodLife'ın sahte haberler yayınladığı biliniyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.