Nedenini bildiğini iddia eden yeni bir hikaye Justin Bieber ve selena Gomez ilişkilerini 'Instagram resmi' haline getirmemişler, tamamen uydurmadır. Dedikoducu Polis özellikle güvenilmez bir web sitesi tarafından yayınlanan bu hazırlanmış raporu düzeltebilir.

HollywoodLife Gomez ve Bieber hakkında uydurma hikayeler satarken sık sık yakalanan, 'yenilenen aşklarını' çevrimiçi olarak yayınlamakta neden 'tereddütlü' olduklarını iddia ediyor. Son hikâyesinde, sözde 'kaynak' denilen bir sözde, 'Sosyal medya geçmişte Justin ve Selena için büyük bir tetikleyici olmuştur, bu yüzden sadece şu anda ilişkilerinin bir parçası olmaktan kaçınmayı seçiyorlar. . ' Sitenin görünüşte sahte içeriden biri, 'Şu anda sahip oldukları şey konusunda son derece korumacılar. Çok taze ve çok yeni. 'Daha ileri gitmeden önce, bu yeni raporun Gomez'in kendisiyle yaptığı bir röportajda 'en kötü' olarak adlandırdığı aynı web sitesinden geldiğine dikkat edilmelidir. İlan panosu . Dahası, hatta Bieber, HollywoodLife'ın 'gerçek dışı' olduğu için kapatılmasını istedi ve 'incitici'. Bu nedenle, iki yıldızdan birine uzaktan yakın olan birinin, lakaplı HollywoodLies'i onlarla ilgili hikayelerle besleyeceğini hayal etmek zor. Gibi Dedikoducu Polis Geçmişte defalarca işaret etti, prizde gerçekten Gomez veya Bieber içeriden biri yok gibi görünüyor.

Unutmayın, güvenilmez webloid'i bu yılın başlarında yanlış iddialar nedeniyle düzelttik. Gomez, 'American Idol' da jüri üyesi olacaktı. Çıkış, o zaman içeriden de bilgi aldığını iddia etti. Ve Dedikoducu Polis ayrıca Temmuz ayında sitenin yanlış bağlanan öyküsünü de çürüttü Bieber, 'gizemli bir kız' a. Elbette, blog Bieber hakkında bir şey bilseydi, kadının papazı Carl Lentz'in karısı Laura Lentz olduğunu bilirdi. HollywoodLies, her iki yıldız hakkında da ne kadar az şey bildiğini defalarca kanıtladı, bir yandan da onlarla ilgili makaleleri nasıl oluşturduğunu açığa çıkardı.

Ünlülerin ilişkilerini 'Instagram resmi' yapmak zorunda olmalarına dair bir kural yok. Bieber ve Gomez açıkça mutlular ve ilişkilerini sergilemeye mecbur hissetmiyorlar. Paparazzilerin her hareketini takip etmesi yeterince kötü. En sıradan olanı bile Dedikoducu Polis okuyucu anlamaya başladı, HollywoodLies sadece birbiri ardına yalanlar yazıyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie sieht Melissa McCarthy aus?