Yeni bir rapor olup olmadığını speküle ediyor The Weeknd sonra 'kıskandı' selena Gomez Woody Allen’ın adsız filminin New York setinde 'yakışıklı' başrol oyuncusu Timothee Chalamet ile 'öpüşürken' bir uydurmadan başka bir şey değil. Dedikoducu Polis bu sahte iddiayı düzeltebilir. Bize her şeyin uydurma olduğu söylendi.

Daha önce bildirildiği gibi, Gomez geçenlerde Pazartesi günü Chalamet'i film setinde öperken fotoğraflandı. Elbette, HollywoodLife bunun etrafında kurgusal bir hikaye uydurmakla hiç vakit kaybetmedi. Okurlarını, Chalamet kız arkadaşını öptüğü için The Weeknd'in 'kıskanç' olduğunu düşünmeye ikna etmeye çalıştı. The Weeknd ile bağlantılı sözde bir 'kaynak', sözde makalede 'Her ikisi de geçmişte güvenin bir sorun olduğu ilişkilerden geçmişler' dedi, ancak 'Selena bir aktris ve bu işin bir parçası . 'Çoğu zaman itibarını yitiren çıkış, o zaman görünüşte üretilmiş 'içeriden' olduğunu söyler, 'Tabii ki biraz garip olabilir, ancak Abel [The Weeknd] bunu hiç terletmiyor. Bunun Selena için bir Woody Allen filminde çalışması için kesinlikle harika bir fırsat olduğunu biliyor, bu yüzden onun için gerçekten gururlu ve mutlu. ' Blogun sözde 'kaynağı' da ayrıca, 'Selena ve Abel'ın kırılmaz bir güveni var. Hepsi birbirleriyle ilgilidir ve hiçbiri diğerine asla ihanet etmez. '

Kısacası, HollywoodLies, bilindiği gibi, 'Selena Gomez NYC'de Hunky Co-Star ile Çıktıktan Sonra Kıskanç mı?' Başlıklı bir manşet yayınlamaya karar verdi. sadece okuyucularını kandırmak için. The Weeknd, olması gerektiği gibi kıskanmıyorsa ve 'kırılmaz bir güvenleri' varsa, neden Gomez’in başrolünü kıskandırdığına dair sahte bir senaryo ortaya atalım? Cevap basitçe, meşru ve bilinen kaynaklara nadiren sahip olduğu için web sitesinin sahte haber trafiğini tercih etmesidir.

Gibi Dedikoducu Polis Daha önce, yıldızlardan herhangi birine uzaktan yakın hiç kimsenin, çift hakkında bilgilerle defalarca çürütülmüş web sitesini beslemediğini belirtti. Unutmayın, HollywoodLies bir dizi uydurma makale yayınladı. Gomez doğum gününü The Weeknd ile Paris'te geçiriyordu. . Ama bunların hepsi, başka bir yalanın üzerine yığılmış bir yalandı. Çıkış, Gomez’in doğum günü hakkında 'içeriden' bilgi sahibi olduğuna yemin etmesine rağmen, bunu The Weeknd ile geçirmedi. Hikaye tamamen sahteydi ve aynı şey blogun en son uzun hikayesi için de geçerli.

Gerçek dünyada, The Weeknd'e yakın gerçek bir kaynak, Dedikoducu Polis rapor 'doğru değil'. Makale yüzde 100 sahtedir. Ek olarak, 'Starboy' şarkıcısının Allen’ın yeni filminin setinde rol arkadaşı ile öpüştüğü Gomez'i kıskanmak için hiçbir neden yok, tıpkı The Weeknd’in müzik videolarından birinde bir kadını kıskanmayacakmış gibi.

Wie alt ist Ezra Koenig?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.