Hakkında yeni bir makale selena Gomez aşık olmak Justin Bieber Dövmeli vücudu ve mürekkebinin 'sıcaklığına' ne kadar kattığı uydurma. Dedikoducu Polis Bieber ve Gomez hakkında hikayeler uydurmasıyla bilinen bir web sitesini bir kez daha ifşa edebilir. Son raporun 'saçma' olduğu ve sadece Gomez’in yakın çevresinden hiç kimsenin bu çıkışla konuşmadığı, aynı zamanda ona 'yakın bir kaynağa' atfettiği alıntıların da tamamen sahte olduğu söylendi.

Beklendiği gibi, Gomez ve Bieber hakkındaki en son üretilmiş hikaye HollywoodLife , her iki genç yıldızın da kendileri hakkında yalan söylediği bir blog. Aslında, sitenin ünlüler hakkında hikayeler uydurma tutkusu, siteye HollywoodLies takma adını kazandırmıştır. Her neyse, kurgu fabrikası en yeni makalesinde Gomez'in 'takıntılı' olduğunu ve Bieber’in mürekkeplenmiş bedenine 'aşık' olduğunu ve '[dövmelerinin] onu olduğundan daha ateşli gösterdiğini düşünüyor.'Gomez'in Bieber'ın dövmeleriyle ilgili sevdiği şeylerden biri, ona 'yakın kaynak' denen şeylerden biri, 'harika göründüğü' için 'iyi görünmeleri' olduğunu söylüyor. Aynı görünüşte sahte 'kaynak', genellikle itibarsızlaştırılan siteye Gomez'in 'görsel bir insan olduğunu ve Justin'in dövmelerinin kesinlikle çekiciliğine ve sıcaklığına katkıda bulunduğunu' söyler. Çıkış daha sonra, Bieber'ın dövmelerinden bazılarının önemiyle birlikte ne olduğunu belirterek alanının geri kalanını doldurur.

Unutmayın, içeriden bilgi içerdiğini iddia eden site, aynı zamanda birkaç gün önce yanlış bir şekilde iddia eden çıkış noktasıdır. Gomez ve Bieber birbirleriyle kavga ettikten sonra ara veriyorlardı Cabo San Lucas'ta bir tatilin ardından. HollywoodLies bu kurguyu yayınladıktan saatler sonra neredeyse komik bir şekilde, ikisi sıcak bir yoga egzersizinden sonra bir araya geldi. Gerçek şu ki, blog sadece ikisi hakkında hikayeler uyduruyor ve Bieber ve Gomez'e gerçek olmayan bir şekilde 'yakın' olduklarını iddia ettikleri isimsiz kaynakların arkasına saklanıyor. Ancak Dedikoducu Polis daha önce ima etti, Bieber bir keresinde Instagram takipçilerini HollywoodLife'ı kapatmaya çağırdı çünkü 'çöp web sitesinin' kendisiyle ilgili 'gerçek dışı' hikayeler uydurmasından tiksindi. Benzer şekilde, Gomez de bu prizden ne kadar nefret ettiğini kamuya açıkladı.

Ve yine de, ikisi hakkında kanıtlanacak kadar yanlış hikayelerine ve güvenilmez siteyi küçümsemelerine rağmen, HollywoodLies, okuyucularını hala kendi kaynaklarının onlar için olduğuna inandırmaya çalışıyor. Gerçek olarak Dedikoducu Polis pek çok durumda, kendilerine “yakın” olan hiç kimsenin bu blog ile herhangi bir bilgi paylaşmadığı konusunda emin olunmuştur. Temel olarak, çıkış, sosyal medyada en son ne yayınladıklarıyla veya diğer kuruluşların onlar hakkında yayınladıklarıyla bağlantılı makaleler oluşturur. Ve oradan, web sitesi görünüşte Gomez ve Bieber hakkında aklına gelebilecek herhangi bir sayıda temelsiz senaryo üretiyor.

Bu durumda Cumartesi günü Bieber gömleksiz ve dövmeli göğsünün Instagram'da bir fotoğrafını yayınladı İncil okurken. Diğer kuruluşlar sadece gerçekleri bildirdi. Örneğin, 'Extra' web sitesinde Bieber'ın resmine 'Wowzers' yazdığını yazdı ve 'birçok hayranın şarkıcının gömleksiz, ağır mürekkepli bedenine ilk baktıklarında düşündükleri şey olabilir' ifadesini kullandı. Bununla birlikte, tipik bir tarzda HollywoodLies, bu görüntüyü, Bieber’in tonlarca dövmesinin 'çekiciliğine ve sıcaklığına nasıl katkıda bulunduğunu' anlatan uzun öyküsünü uydurmak için bir sıçrama tahtası olarak kullandı. Bu saçma mantıkla, Bieber'in daha az dövmesi olduğu zaman Gomez'in onu daha az çekici ve ateşli bulduğu anlamına mı geliyor?

Sitenin gerçek hayattaki olaylarla ilgili sahte hikayeler hazırlama konusundaki ününe rağmen, Dedikoducu Polis yine de kuruluşun raporundaki gerçekleri şiddetle kontrol etti. Gomez içerisindeki kusursuz bir kişi, makaleyi 'aptalca' olarak nitelendirdi ve bize, ona 'yakın' olan hiç kimsenin HollywoodLies ile bir şey paylaşmayacağını garanti etti. Bunu daha önce söyledik ve tekrar söyleyeceğiz: Gomez ve Bieber hakkında sahte hikayeler okumaktan çekinmezseniz, bu satış noktası her hafta birkaç yeni hikaye çıkaracaktır. Ama gerçeği, tüm gerçeği ve gerçeğin dışında bir şey istiyorsan, sadece bir tane var Dedikoducu Polis .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.