Hakkında bir hikaye selena Gomez 'heyecanlanmak' ve 'görmeyi planlamak' Justin Bieber Annesi Pattie Mallette , uydurulmuştu. Belli bir webloid, sürekli açık ve kapalı çift hakkında içgörüsü varmış gibi davranmaya devam ediyor ama aslında hiçbir şey bilmediğini kanıtlamaya devam ediyor. Dedikoducu Polis bu son flubü bozabilir.

HollywoodLife Perşembe günkü son karışımında şöyle yazıyor: 'Justin Bieber ile yeniden bir araya geldikten sonra, Selena Gomez sonunda annesi Pattie Mallette ile buluşuyor ve herkesin heyecanını ÖZEL OLARAK öğrendik!' Site özellikle, 'Sel, JB'nin annesi Pattie Mallette ile Jelena'nın yeniden bir araya gelmesinden bu yana ilk kez buluşmak üzere olduğunu' iddia ediyor. Bu iddialara güvenmek için, sözde 'Selena'nın arkadaşı', 'Justin'in annesi bu hafta Los Angeles'ta ve planın sadece üç kişiyle buluşmak olduğunu biliyorum.'Ancak çıkış gerçekten bilgili olsaydı ve gerçek bir kaynağı varsa, Gomez ve Mallette'in çoktan yeniden bir araya geldiğini bilirdi. Üçlü, bir kilise ayininin ardından Çarşamba gecesi Beverly Hills'deki Montage'da Gomez ve Bieber'in arkadaşlarıyla birlikte birlikteydiler. Gomez ve Bieber'ın arkadaşları, Hangout'un sosyal medya fotoğraflarını paylaştı , ve Mallette ayrıca grubun bazılarını sürmekle ilgili bir paylaşımda bulundu. otele. Belli ki Gomez, Jelena'nın yeniden bir araya gelmesinden bu yana ilk kez Mallette'i “görmeyi planlamıyor”, çünkü bu zaten olmuştu.

Bu berbat, kanıtlıyor Dedikoducu Polis başından beri HollywoodLies olarak bilinen çevrimiçi yayının ikili hakkında güvenilir bilgiye sahip olmadığını söyledi. Bu nedenle, geçen ay blog yanlış bir şekilde Bieber'ın Şükran Günü'nü Gomez'in ailesiyle geçireceğini iddia ederken, plan bu asla bu değildi ve asla gerçekleşmedi. Bu yeni hikayede, önceki yanlışlığından söz edilmemesi de dikkat çekicidir. Mallette Bieber'in Gomez'le tekrar çıktığını 'doğruladı' , bir aydan daha uzun bir süre önce haksız yere iddia edildiği gibi.

Dedikoducu Polis Ayrıca herhangi bir meşru 'Selena'nın arkadaşının' bu webloid ile konuşmayacağını da yinelemelidir. Gomez, HollywoodLife'ı bir röportajda halka açık bir şekilde 'en kötü' olarak damgaladı İlan panosu ve ayrıca Instagram'da siteyi küçümsemesini sağladı. Bieber da benzer şekilde çıkışa çarptı. Onlara yakın olanlar, nefret ettikleri bir yayına kişisel hayatlarını anlatmazlar. Bu, bariz hataların yanı sıra, HollywoodLies'ın bir kez daha “özel” olduğunu ve yalan olduğunu kanıtlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.