Hakkında bir hikaye selena Gomez ve Justin Bieber 'Efsanevi Yılbaşı Gecesi planları' yüzde 100 uydurma. Bu, açık ve kapalı çiftin tatilleri nasıl geçirdiğine dair bir dizi hikayenin sonuncusu ve hepsi uydurma. Dedikoducu Polis bu son üretilen 'özel' i arayabilir.

Geçen ay, HollywoodLife Gomez ve Bieber'ın Şükran Günü'nü Teksas'ta ailesiyle geçirme planları olduğunu iddia etti. Tamamen yanlıştı ve Dedikoducu Polis aile şenliklerine katılmayacağını doğruladı. Haklı olduğumuz kanıtlandığında ve olayı ayrı geçirdiklerinde, webloid neden ayrı ayrı kutladıklarını bildiklerini yanlış bir şekilde iddia ederek izlerini örtmeye çalıştı. Sonra, günler sonra, nasıl Gomez, Bieber'in Noel'i ailesiyle geçireceğini umuyordu. . Bu da gayri meşru ve yanlıştı. Dedikoducu Polis tatil için Teksas'ta olma planının olmadığını doğruladı.Şimdi HollywoodLies, takma adıyla anıldığı gibi, yalnızca önceki Noel iddiasında ters düşmekle kalmıyor, aynı zamanda çiftin 2017'de nasıl çalacağını bildiğini iddia ediyor. Selena Noel'i ailesiyle Teksas'ta geçirecek… Justin'in tatil için ona katılma planı yok, bunun yerine Yeni Yıl Arifesi birlikte olacaklar. ' Elbette geçen ay Gomez'in 'ayrı bir tatil daha geçirmek istemediği' konusunda ısrar edildiğinde 'kaynağının' söylediği şey bu değildi.

Ama görünen o ki, çıkışımız Noel'de çürütmemizi gördükten sonra rotasını değiştirdi ve şimdi Yeni Yıl'a geçiyor. İddia edilen ihbarcı, 'Issız bir ada gibi tamamen yalnız kalabilecekleri bir yolculuğa onu kaçırmak istediğini zaten ima etti. O çok romantik bir adam ve onu şaşırtmayı seviyor, bu yüzden ne yaparsa yapsın epik olacak. ' Bu 'kaynak' az önce tipik ünlü Yeni Yıl kutlamalarını anlattı. Yıldızların çoğu geleneksel olarak tatilden uzaklaşır ve yeni yıla “epik” bir tarzda gelir. Ve çevrimiçi yayının sıfır ayrıntıya sahip olduğu göz önüne alındığında, blogun aslında 'destansı Yeni Yıl planlarını' bilmediği açıktır.

HollywoodLies'in bilgisiz olduklarını kanıtladıklarında bilgili görünmek için bu kadar çaresiz olduklarını görmek kısmen eğlenceli. Webloid'in 'Selena'ya yakın bir kaynağı' varmış gibi davranmasının gülünç olmasının nedeni Gomez rezil bir şekilde söyledi İlan panosu 'HollywoodLife en kötüsü.' Gerçekten ona yakın olan hiç kimse siteyle tatil planları hakkında konuşmaz. Ancak gülünç veya eğlenceli olmayan şey, bu uydurma hikayelerin hayranları kandırması ve interneti gerçek yerine sahte haberlerle tıkamasıdır. Keşke blog gerçekten umursadıysa.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.