Hakkında yeni bir hikaye Miley Cyrus ile 'en kısa sürede hamile kalmak' isteyen Liam Hemsworth ve Şükran Günü'ndeki bebek söylentilerinin nasıl 'onu çılgına çevirdiği' tamamen uydurma. Dedikoducu Polis Bu uydurmayı, Cyrus'un gizlice evli ve hamile olduğu hakkında bir dizi doğru olmayan makale uydurarak defalarca yakalanan bir siteden ifşa edebilir. Dahası, bize belli bir kaynağın, bilgilerini 'içeriden' birinden aldığı iddiasının tamamen doğru olmadığı söylendi.

Yeni bir masala göre HollywoodLife HollywoodLies olarak da bilinen pek çok sahte makale üreten bir satış noktası olan Cyrus, 'bir an önce hamile kalmak' istiyor. Site esasen 'Miley, Liam'la bir aile kurmaya tamamen hazır' diyor. Oradan çıkış, bir nöroloğa görünmesi gerekip gerekmediğini merak etmemizi sağlayan bir yöne yöneliyor çünkü blog sadece 24 saat önce yayınladığı sahte haberi tamamen unutmuş durumda.HollywoodLies'deki seri yalancılar ve unutkanlar, “Bump? Ne çıkıntısı? ' Cyrus'un Şükran Günü'nde yayınladığı ve 'Liam Hemsworth’ün bebeğine hamile olduğuna dair spekülasyonlara' yol açan fotoğrafa referansla. Çıkış, daha sonra bir 'içeriden' biri gibi görünme cesaretine sahipti, 'Miley, hamile olduğunu düşünen insanların spekülasyonlarını gerçekten takdir etmedi' dedi.

Bu ilginç, çünkü HollywoodLies, 'Miley Cyrus Hamile mi?' Başlıklı bir makale ile spekülasyon yarattı. Aynı makalede (aşağıda), güvenilmez blog yanlış bir şekilde şunu ileri sürmüştür: Cyrus'ta '' belirgin bir 'bebek yumruğu' vardı! Anlatan fotoğrafta midesini tuttu ve 'Vegan Türkiye Bebeği' hashtag'iyle ateşi körükledi. ”Web sitesi, şarkıcının beklemediğini ancak sonrasında fark etti. Cyrus daha sonra Perşembe günü tweet attı , “KABA !!! Sadece [küfür] ton tofurkey yemek hamile değil. '

Miley Cyrus Hamile

(HL)

(HollywoodLife)

İnanılmaz bir şekilde, HollywoodLies'in yine yanıldığının fazlasıyla netleşmesinden sonra, Cyrus'un beklemediğini, ancak 'ASAP hamile kalmak' istediğini söyleyen bir kaynağa sahip olduğunu iddia ederek, onuncu uydurma bir hikaye ile geri döndü. Elbette, çıkış gerçekten bir 'içeriden' olsaydı, 'Miley Cyrus Hamile mi?' Diye soran ilk parçasını yayınlamazdı. Gerçekte 'belirgin bir' bebek yumruğu 'olmadığını bilirdi.

Ancak en son uydurma makalesinde tek bir yalan söylemekle yetinmeyen sitenin neredeyse kesin bir şekilde uydurulmuş 'kaynağı', 'Evlenmek istiyor, bir aile kurmak istiyor' şeklinde de alıntılanıyor. HollywoodLies neden Cyrus'un 'evlenmek istediğini' ve 'bir aile kurmak istediğini' iddia ediyor? 31 Ağustos 2016'da aynı site, ' Miley Cyrus Hamile ve Liam Hemsworth ile Gizlice Evlendi . ' O bebeğe ve evliliğe ne oldu?

Emin olmak için, HollywoodLies'ten Hemsworth ve Cyrus'un çoktan evlendiğini iddia eden bir dizi başka sahte makale geldi. Örneğin başka bir sahte hikaye, geçtiğimiz yılbaşı gecesinde düğümü bağladıklarını belirtti. Bu da açıkça yanlıştı. Dedikoducu Polis hemen hemen her defasında çıkışını bozdu ve her seferinde gerçeğe aykırı bir şekilde Cyrus ve Hemsworth evlendi ve özel bir düğün yaptı. .

Ve iki haftadan biraz daha uzun bir süre önce, aynı bilgisiz çıkış yine başka bir yanlış yönlendirilmiş manşette parladı, ' Miley Cyrus ve Liam Hemsworth'un 6 Ay Önce 'Yakın' Töreninde Evlendikleri Bildirildi . ' Yine de şimdi, bu yeni hikayede blog, ' Miley ve Liam evlenmek için aceleleri yok . ' Temel olarak, HollywoodLies, Cyrus'un hamile ve / veya evli olduğunu iddia edecek, hikayesini kamuoyunda çürütecek ve sonra çirkin bir şekilde, Cyrus'un hamile ve / veya evli olmadığını garanti eden bir 'kaynağı' varmış gibi davranacak. Aslında tüm bunlar için basit bir kelime var: Yalan söylemek.

Miley Cyrus Evli

(HollywoodLife)

Şaşırtıcı bir şekilde, HollywoodLies son raporunda Cyrus'un umutsuzca hamile kalmak istediğini ve 'bu söylentilerin gerçek olmasından başka bir şey istemeyeceği için onu çılgına çevirdiğini' iddia ettiği son raporunda daha derin bir deliğe giriyor. Aynı uydurma 'içeriden' ekliyor, 'Miley, Liam'ın olduğu kadar hazır olmasını bekliyor ... [bebek yapma] sürecini hızlandırmayı çok ister.'

Aslında, Cyrus bunun tersini kamuoyuna açıkladı. Altı ay önce şarkıcı, çocuk sahibi olmak için acelesi olmadığını belirtti. 104.3 MYfm ile bir radyo röportajında, Hemsworth ile aile kurma konusunda konuşup konuşmadığı sorulduğunda Cyrus, ' Hayır, dürüst olmak gerekirse domuzları çocuklardan daha çok seviyorum . '

Dürüst olmak, HollywoodLife'ın anlamadığı bir şeydir. Cyrus'un 'ASAP hamile kalmayı' ve Hemsworth ile bebek sahibi olmayı istemesiyle ilgili makalesi yüzde 100 uydurma. Cyrus'a yakın gerçek bir kaynak, yalnızca Dedikoducu Polis Onun kampındaki hiç kimse, bu genellikle kanıtlanmamış siteyle konuşmuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.