İddia eden yeni bir hikaye kim Kardashian aniden 'kalbi kırıldı' Ryan Seacrest Taciz skandalı tamamen uydurma. Dedikoducu Polis E! için kırmızı halı görevi yapan Seacrest'i çevreleyen tartışmalardan yararlanmak için üretilmiş bu uydurma hikayeyi ifşa edebilir! Eski stilisti Suzie Hardy tarafından cinsel tacizle suçlandıktan sonra Pazar günü Oscar'da. Kardashian’ın kampında hiç kimsenin bu yanlış iddiayı paylaşmadığından eminiz.

Hikaye, şu sıralar dizideki hilekârlar tarafından uydurulmuştur. HollywoodLife realite yıldızı hakkında sahte haberler yayınladığı bilinen bir site. Blog, merakla zamanlanmış makalesinde, 'Kardashian, arkadaşına karşı iddia edilen cinsel taciz iddialarından dolayı üzülüyor' diyor. Sözde 'Kim'e yakın kaynak', takma adı HollywoodLies'e gerçek yıldızın 'Ryan hakkındaki cinsel saldırı iddialarının korkunç ayrıntılarından ötürü kalbi kırıldığını' söyledi. Sözde içeriden 'Onunla ilgili bu kötü şeyleri duymak onun için zor,' diye devam ediyor ve sözde ekliyor, 'Kim bu şeyleri duymaktan acıtıyor ve hiçbirine inanamıyor.'Elbette Hardy'nin iddiaları uzun zaman önce ortaya çıktı. Kardashian suçlamaları yeni duymuş gibi değil ve blogun 'arkadaşı' ve 'Keeping Up With Kardashian'ların yönetici yapımcısı' olan Seacrest için artık 'üzgün' ve 'kalbi kırılmış' durumda. . ' Kasım'da, Seacrest, eski stilistinin suistimal iddialarını reddetti , o sırada 'Bu pervasızca iddialara itiraz ediyorum ve ortaya çıkabilecek tüm kurumsal soruşturmalarda işbirliği yapmayı planlıyorum.' Daha sonra E tarafından bir soruşturma yapıldı! ve TV kişiliği temizlendi.

Gerçek şu ki, Kardashian Hardy’nin iddialarını biliyordu ve Seacrest'in aylarca yanında durdu. Aslında, Seacrest, kendisi ve Kardashian'ın Instagram fotoğrafını paylaştı iddiaların ortaya çıkmasından çok sonra, Kris Jenner’in yıllık Noel Arifesi partisinde birlikte gülümsedi. Elbette HollywoodLies, 'Ryan'ın 2018 Oscar'larında kırmızı halı röportajlarının bir parçası olmasına izin verilip verilmeyeceği konusunda tartışmalar olduğunu' yazarken en son uydurma makalesinin motivasyonu konusunda elini uzatıyor.

Yine de Dedikoducu Polis Kaynağın raporunu gerçeğe uygun olarak kontrol etti ve kayıt hakkında yorum yapma yetkisi olmayan gerçek bir Kardashian içeriden, HollywoodLies'ın Akademi Ödüllerinin başlamasından birkaç saat önce realite yıldızını 'skandala' sokmaya çalışmasından tiksindi. Ne yazık ki, HollywoodLife'ın gerçek olaylarla bağlantılı sahte haberler yayınlama konusunda bir üne sahip olması nedeniyle bu taktiğe şaşırmadık. Kardashian, sözde Meghan Markle'a kraliyet düğün davetiyesi almak için elmas hediye alıyor . Bu saçma uydurma ve çoğu zaman çürütülmüş sitedeki diğerleri gibi, Kardashian'ı Seacrest'in tartışmasına dahil eden en son makale tamamen uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.