kim Kardashian 'endişeli' değil Kylie jenner konuya zar zor dokunan uydurma bir rapora rağmen anne olmak için 'çok genç'. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi düzeltebilir. Bize bunun 'yanlış' olduğu söylendi ve Kardashian en küçük kız kardeşinin bebeğini karşılamaya hazır olduğundan emin.

En son fabrikasyon geliyor HollywoodLife , Kardashianlar ve Jenners hakkında o kadar sık ​​yanlış olan bir site ki, genellikle HollywoodLies olarak anılır. Alışkanlıkla itibarını yitirmiş site, son derece doğal olmayan bir dille, 'Kim, Kylie ve Kendall Jenner tarafından tehdit edilmek arasında gidip gelir ve sonra onlara meşaleyi uzatmak ister' diyen isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor. Tabii ki, sitenin Kardashian'ın Jenner'ın anne olmak için 'çok genç' olduğundan 'endişelenmesi' ile ilgili iddia edilen öncülüyle hiçbir ilgisi yok.Ayrıca hiçbir gerçek Kardashian 'kaynağının' 'Kylie ve Kendall Jenner' tarafından tehdit edildiğini söylemeyeceğini de belirtmek gerekir. Gerçek bir kişi 'kız kardeşleri' veya sadece 'Kylie ve Kendall' derdi. Kız kardeşlerin soyadının 'Jenner' yazılmasına gerek kalmayacaktı. Ve son olarak, HollywoodLies’in kardeşlerin birbirleri tarafından 'tehdit edildiğini' hissettiği sahte anlatısının aksine, Kardashian, Jenner'ı içeren sahte kan davası ve rekabet hikayelerini vurdu 2016'da web sitesinde bir gönderide. 'Kylie ve ben buna her zaman çok gülüyoruz, çünkü insanlar her zaman bizi birbirimize düşürmek istiyor.' dedi.

ist Hillary und Bill Clinton ist immer noch verheiratet

HollywoodLies’in sözde “kaynak” adlı sahte makalesinin ilerleyen kısımlarında, hikayenin gerçekte ne hakkında olduğunu hatırlıyor ve ekliyor: “[Kardashian] 'ın Kylie'nin anne olmak için çok genç olduğundan endişelenen ablası kısmı var.” Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, site, makalenin tamamı için temel teşkil eden ve yine de herhangi bir kanıt sunmayan bu tek satırı atıyor. Jenner'ın genç olduğu doğru olsa da, aynı zamanda yaşındaki biri için çok şey başardı. Örneğin 20. yaş gününden kısa bir süre önce, Jenner’ın kozmetik serisi milyar dolarlık bir marka olacak 2022'ye kadar. Aile reisi Kris Jenner'ın 23 yaşında anne olduğu da belirtilmelidir.

Ne olursa olsun, Kardashian bloglara 'endişeli' olduğu hikayelerini sızdıran kimseyle paylaşmadı Jenner, anne olmak için 'çok genç'. Kesinlikle doğru değil. Bir Kardashian temsilcisi anlatıyor Dedikoducu Polis HollywoodLies’in hikayesinin 'yanlış' olduğu.

Sitenin Kardashian ve Jenner hakkında hikayeler uydurmak için bir sicili olduğunu söylemek yetersiz kalıyor. Sadece son birkaç haftada, defalarca kanıtlanmayan çıkış, yanlışlıkla Kardashian'ın üçüncü çocuğunun doğumundan sonra Kanye West'ten boşandığını iddia etti ve hatta Jenner'ın gerçekten hamile olup olmadığını sorguladı. Ve bu makalelerin her birinde çıkış, aile kaynaklarına sahipmiş gibi davrandı. Bunu daha önce de söyledik ve tekrar söyleyeceğiz: Sahte haberleri okumanın sakıncası yoksa HollywoodLife var. Ancak dürüst haberciliği ve güçlü doğrulamayı önemsiyorsanız, yalnızca bir tane var Dedikoducu Polis .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.