İddia eden yeni bir hikaye Justin Bieber 'saygı duyuyor selena Gomez 'Tatillerde ona yer vererek dilekleri' sadece uydurma değil, aynı zamanda belirli bir sitenin önceden uydurulmuş raporlarını örtbas etmek için yaptığı zayıf bir girişimdir. Dedikoducu Polis bu en son makaleyi özel olarak düzeltebilir HollywoodLife , Bieber ve Gomez hakkında öyküler üretmekle o kadar iyi bilinen bir çıkış noktasıdır ki, genellikle HollywoodLies olarak anılır.

Sitenin yeni hazırlanan raporunun arkasındaki dayanak, Bieber'in 'ailesiyle Şükran Günü'nü geçirmesi için yer vererek' Gomez'i etkilemiş olmasıdır. Utanmaz bir şekilde, HollywoodLies bir dizi uydurma hikaye yazmamış gibi davranmaya çalışıyor. Bieber Şükran Günü'nü Gomez ile geçirecekti . Tatilden kısa bir süre önce blog, Gomez'in annesinin 'Texas Pecan Pie' de dahil olmak üzere 'onun için bazı aile tarifleri pişireceği' hakkında ayrıntılar bile içeriyordu. Ancak Dedikoducu Polis o sırada kaydedildi ve her zamanki zaman bizi haklı çıkardı, bu makaleler bir yalan derlemesinden başka bir şey değildi. Bir kenara, Gomez’in annesi Mandy Teefey söyledi Dedikoducu Polis o asla Texas Pecan Pie yapmadı.Öyleyse, HollywoodLife gibi çoğu zaman itibarını yitiren bir site, hayran kurgu yazarken yakalandıktan sonra ne yapar? Görünüşe göre, önceki uzun hikayelerini örtbas etmeye çalışmak için daha da sahte hikayeler yaratıyor. Bu nedenle blog, şu anki yalanını yayınladı ve Bieber’in Şükran Günü nedeniyle Teksas’ta yokluğunu, Gomez’in 'isteklerine' tatillerde yer vererek ona saygı duyduğunu açıkladığını iddia ediyor. HollywoodLies, yeni makalesine güvenmek için bilgilerini 'Despacito' şarkıcısına yakın bir kaynaktan 'aldığını iddia ediyor.

Buna inanmak çok zor. Gibi Dedikoducu Polis Bieber daha önce HollywoodLies'e olan sevgisini açıkça dile getirdi. Hatta siteyi kapatmaya bile çalıştı. 2015 yılında Bieber, Instagram'da webloid'e 'çöp' ve 'gerçek dışı' adını verdi . Ve şimdi, çıkış şarkıcı ve Gomez hakkında daha fazla gerçek olmayan makaleler yayınladıktan sonra, okuyucularının Bieber'a 'yakın bir kaynağın' blogu kendisi hakkında içeriden bilgi beslediğine inanmasını mı istiyor?

Dedikoducu Polis site ve okuyucuları tarafından kandırılmamalıdır. Bieber'e 'yakın' olduğu varsayılan isimsiz kaynaklardan alıntı yaptığında, en azından sağlıklı bir şüpheyle bakılmalıdır. Bu örnekte, webloid'in sözde 'kaynağı', '[Bieber] Şükran Günü boyunca ailesiyle harcamama isteklerine saygı duydu ... ve ona istediği alanı veriyor.' Bu, Bieber'in 'Selena’nın ailesini etkilemek ve [Şükran Gününde] nefis bir şeyle görünmek' istediği, prizin önceki iddiasından çok farklı.

Gerçek şu ki Dedikoducu Polis Sadece Şükran Günü'nden önce Teefey'den öğrendiğim, Gomez’in akrabalarının Bieber’a meraklı olmadığı ve ondan tatilini onlarla Teksas’ta geçireceğinden söz edilmediği. Hakkında herhangi bir spekülasyon Bieber, Şükran Günü için Gomez’in ailesine katılıyor HollywoodLies tarafından üretildi. Benzer şekilde, çıkış bu hafta bir başka sahte haber daha uydurdu. Bieber ve Gomez Noel'i birlikte geçirecek . Tekrar, Dedikoducu Polis Teefey, akrabaları Bieber etrafta varken 'Noel'i mahvetme riskini göze almak' istemedikleri için bunun olmayacağına dair güvence aldı.

HollywoodLies, sözde Noel buluşması hakkındaki makalelerini düşürdüğümüzü ve hikayesini değiştirme zamanının geldiğine karar verdiğimizi görmüş olabilir, bu yüzden şimdi Bieber'ın Gomez'e 'yer' verdiğiyle ilgili yeni bir rapor yayınladı. Sitenin neden bir yüz hakkında yaptığına bakılmaksızın, son hikaye aynı zamanda tam bir uydurmadır. Bir kere daha, Dedikoducu Polis sitenin iddialarının sadece 'doğru' olmadığı söyleniyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.