Brad Pitt Jennifer Aniston aus wieder

Janet Jackson 'ilham almadı' Gwen Stefani ile başka bir bebek sahibi olmak Blake Shelton , yeni bir iddiaya rağmen. Bu sadece uydurma bir sahte haber. Dedikoducu Polis gerçeğe sahiptir.HollywoodLife yanlış makaleler uydurmak için birçok kez yakalanan ve çağrılan, yine iş başında. Bu sefer, sık sık gözden düşürülen site, Jackson'ın 'geç yaşta bir anne olarak, Stefani'ye Shelton ile bir çocuk daha yapması için' ilham verdiğini 'iddia ediyor. Çıkış, ilk olarak, Jackson'ın doğum yaptığında 50 yaşındayken kolayca elde edilebilen bilgileri yeniden ortaya çıkarır.onun erkek bebeği Eissa,ve Stefani şu anda 47 yaşında. Ardından, Stefani'nin 'saplantılı bir şekilde ona odaklanmadığını, ancak Janet Jackson'ın 50 yaşında sağlıklı bir bebeği olduğunu görmek, ona bu olasılığa daha fazla açık olması için ilham verdi.' Ve bilindiği gibi, HollywoodLies'den sözde kepçe kepçesinin kapsamı budur.

Pekala, bu 'bir olasılıktan daha fazlası': Site ya başka bir sahte 'içeriden' birine dayanıyordu ya da bu sahte haberi kendi başına yarattı. Stefani ve Shelton ile ilgili makalelerin listesi Dedikoducu Polis HollywoodLife makyajını yakalıyor. Sadece birkaç gün önce, defalarca çürütülmüş webloid, 'özel' bir Stefani ve Shelton, yalnız zaman geçirmek isteyen onun için sürekli kavga ediyor . Makale yüzde 100 yalandı. Aslında temsilcisi bunu bir uydurma olarak nitelendirdi ve Shelton’ın sözcüsü de iddianın 'uydurma' olduğunu doğruladı.

Rush Limbaugh Frau Kathryn Rogers Alter

Bu yalan, sözde ayrılan çift hakkında arka arkaya hikayeler yayınlayan mağazanın hemen ardından geldi. Elbette bu da yalan haberdi. Gibi Dedikoducu Polis doğru rapor edildi, Stefani ve Shelton ayrılmadı .

Öyleyse, HollywoodLies başka bir üretilmiş hikayeyle sıyrılacak mı? Hayır, olmayacak. Kesinlikle uydurma iddiasını alan bir dizi eşit derecede güvenilmez siteyi kopyalamış olsa da, Dedikoducu Polis bu sahte haberi durdurabilir. Stefani’nin temsilcisi bize, sitenin Jackson’dan başka bir bebek sahibi olması için 'ilham aldığına' dair son hikayesinin 'gerçek dışı' olduğunu söylüyor. Bir gün karar versin ve dördüncü bir çocuğa sahip olsa da, Jackson'ın yapacak hiçbir şeyi olmayacak. Diğer pek çok sıradan kadının yanı sıra eğlence endüstrisindekiler, hayatlarının ilerleyen dönemlerinde çocuk sahibi oldular.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.