Nasıl olduğunu bildiğini iddia eden yeni bir rapor The Weeknd destekli selena Gomez böbrek nakli tamamen telafi edildikten sonra. Dedikoducu Polis bu son yalanı ifşa edebilir. Bunun bir uydurmadan başka bir şey olmadığı söylendi.

Gibi Dedikoducu Polis Lupus hastası Gomez böbrek nakli geçirdi Bu yazın başlarında, organı yakın arkadaşı Francia Raisa'dan almıştı. Şarkıcı-aktris, hastane yataklarında kendisiyle Raisa'nın bir fotoğrafını paylaşarak hayat kurtaran prosedürü Instagram'da açtı. Eşlik eden başlığa, 'Bazı hayranlarımın yazın bir bölümünde geride kaldığımı ve neden yeni müziğimi tanıtmadığımı sorguladığımı fark ettiğinin farkındayım.' Diye yazdı. Gomez ekledi, “Lupusum nedeniyle böbrek nakli yaptırmam gerektiğini öğrendim ve iyileşiyordum. Genel sağlığım için yapmam gereken şey buydu. 'Son karışımında, sürekli olarak çürütülmüş HollywoodLife 'Gomez' içeriden biri tarafından erkek arkadaşının zorlu çile boyunca nasıl 'güç kaynağı' olduğunu anlattığını iddia ediyor. Destekleyici olduğuna şüphe yok. Ancak HollywoodLies'ın uygun bir lakapla anılan bir habercinin onlara söylediği şey, diğer kuruluşlar tarafından yapılan yeniden sözcüklendirilmiş sözler koleksiyonundan ve bariz ifadelerden başka bir şey değildir.

Site, sözde 'kaynağından' şu sözlerle alıntı yapıyor: '[The Weeknd] tabağa çıktı ve bir kaya kadar sağlamdı.' Görünüşte üretilmiş 'içeriden' devam ediyor, 'Onu elinden geldiğince destekliyor.' “Sevgisi ve desteği, nakilden sonra güçlenmesine gerçekten yardımcı oldu. Neden bu kadar hızlı geri döndüğünün büyük bir parçası, 'diye ekliyor içgörüsü olmayan içeriden.

Elbette, bu iddia edilen yorumların hiçbiri The Weeknd'in Gomez için yapmış olabileceği özel şeyler hakkında herhangi bir ayrıntı sunmuyor. Onlar sadece basmakalıp. Görünüşe göre defalarca itibarını yitiren site, utanç verici bir şekilde Gomez’in sağlık sorununu münhasır bilgilerle olmasa da makul bir şekilde çıkar sağlamaya çalışıyor.

Ne olursa olsun, Gomez'e yakın gerçek bir kaynak, Dedikoducu Polis makale yüzde 100 'uydurma'. Elbette, The Weeknd, Gomez’in hayatını değiştiren çilesi boyunca destekleyiciydi, ancak açıkça hiç kimse HollywoodLies'e özel bir şey söylemiyor. Webloid, çevrimiçi trafik adına kendi sahte açısını eklemeden önce, diğer kanallar tarafından bildirilenleri kopyalamaktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.