Nasıl olduğu hakkında yeni bir hikaye Gwen Stefani ve Blake Shelton 'Birlikte yaşlanma planı' bir hayran kurgusundan başka bir şey değildir. Çiftin aşık olduğu ve sonsuza kadar bir çift olarak kalmayı umduğu doğru olsa da, özel ayrıntılara sahip olduğunu iddia eden bir rapor, bariz varsayımlar ve görünüşte uydurma alıntılar içeren basitçe uydurma. Dedikoducu Polis uydurulmuş ürünün arkasındaki çıkışı açığa çıkarabilir.

Rapor nereden geliyor HollywoodLife , hikayeleri üretmekle o kadar iyi bilinen bir site ki, genellikle HollywoodLies olarak anılır. İlk, Dedikoducu Polis blogun en son düzmece hikayesini inceleyecek ve daha sonra, kaynağın Shelton ve Stefani hakkında yayınladığı, çift için şimdiye kadarki en kötü kaynaklara sahip olduğunu veya aslında güvenilir olmadığını kanıtlayan bir avuç başka makaleye işaret edeceğiz. içerdekiler bunlarla bağlantılıydı. Dolayısıyla, bu makalenin dayanağı, yaklaşık üç yıldır birbirlerinden ayrılamayan ve evlilik hakkında açıkça konuşan Stefani ve Shelton'un 'birlikte yaşlanmayı planladıkları'. Elbette asıl soru şudur: Birbirine adanmış ve aşk planlarını özgürce ifade eden ya da belirli bir süre sonra ayrılmaya karar veren hangi çift? Parçanın tamamen uydurma olduğu açık olmalıdır.Welche Art von Hunden hat Jenna-Murmeln?

HollywoodLies, makalesinin başlangıcına doğru, 'İkisinin zaten evli olabileceğine dair söylentiler olmasına rağmen, henüz resmi bir onay yok' diye yazıyor. Tamam, herhangi bir güvenilir eğlence merkezi bilir ki Dedikoducu Polis defalarca, tabloid iddialarına rağmen, Shelton ve Stefani evli değil . En başından beri, web sitesinin gizli bir düğünleri olup olmadığını bilecek kadar yeterli kaynaklara bile sahip olmadığı anlaşılıyor.

Demek istediğimizi daha da kanıtlamak için, çoğu zaman itibarını yitiren blog, sözde 'Gwen'e yakın bir kaynak' dan alıntı yaparak, 'Gwen ve Blake evlilerse, bunu saklamak için ellerinden geleni yapacaklardır.' Açıkçası, gerçek bir 'Gwen'e yakın kaynak' şu ya da bu yolu bilirdi ve aslında, No Doubt şarkıcısının temsilcisi Dedikoducu Polis Kayıtlara göre sadece üç gün önce evli olduklarına dair iddialar 'doğru değil'. Sonra, görünüşte üretilmiş 'kaynak' ekliyor, 'Gwen gerçekten Blake ile yaşlandığını görüyor ... evliliğe inanıyor.' Bu pek de dikkate alınacak bir vahiy değil Stefani, Ellen DeGeneres ve milyonlarca izleyiciye evlenmeyi düşündüğünü söyledi country şarkıcısı 'her zaman.'

Bu basit yorumdan sonra, defalarca rezil edilen web sitesinin sözde kaynağı, onların nasıl 'birbirlerine aşık olduklarını' gösteriyor. HollywoodLies, internet ve sosyal medyada çalışan herkes kadar içgörüye sahiptir. Stefani’nin çarşamba günü 49. doğum gününde, Shelton, kız arkadaşının Instagram ve Twitter'da bir fotoğrafını yayınladı , kısmen 'Seni seviyorum !!!' yazan bir başlıkla birlikte

Temel olarak, web sitesinin herhangi bir iç kapsamı yoktur. Gerçekte, görünüşte var olmayan kişi kendisi ve Shelton hakkında diğer uzun vadeli çiftler için geçerli olmayan hiçbir şey sunmadığında, ki ideal olarak birlikte yaşlanmayı 'planladıkları' zaman, sadece bir Stefani 'kaynağından' yemek almış gibi davranmaktır. HollywoodLies onlar hakkında o kadar kanıtlanabilir ve kamuya açık bir şekilde yanlıştı ki, herhangi birinin Stefani ve Shelton hakkında geçerli bilgiler için o siteye gerçekten bakması şaşırtıcı.

Hiç kimse o web sitesi tarafından yayınlanan tüm gerçek olmayan hikayeler üzerine 10.000 makale okumak istemediğinden, Dedikoducu Polis sadece geçen bir buçuk yıldan birkaç örnek sunacak. Örneğin Nisan 2017'de, Dedikoducu Polis ' Gwen Stefani ve Blake Shelton Split: Neden Yaklaşık 2 Yıl Sonra Onu terk etti . ' Ayrıca bu yılın başlarında, yanlış bir şekilde bakımı yapıldığında blogu da çiviledik. Stefani, Shelton’ın bebeğine hamileydi. . Son olarak, düzinelerce başka sahte rapordan alıntı yapabilsek de, Dedikoducu Polis Haziran ayında HollywoodLife'tan yanlış bir şekilde öne sürülen başka bir sahte haber daha vurdu Stefani ve Shelton bir 'yaz düğünü' yapıyorlardı.

Gwen Stefani Blake Shelton

(HL)

Bu vakaların her birinde, HollywoodLies iddialarını (oldukça kasıtlı olarak) bazen Stefani'ye 'yakın' oldukları iddia edilen isimsiz ve izlenemeyen kaynaklara dayandırdı. Ve bu raporların her birinde ve daha fazlasında, web sitesi tartışmasız yüzde 100 yanlıştı ve iddiaları muhtemelen uydurulmuştu. Tersine, Dedikoducu Polis Stefani’nin uzun hikayelerini dürüst ve doğru bir şekilde çürüten kendi sözcüsünün kayıtlı sözlerini sağladı. Bir kez daha, hayran veya diğer kurgu türleriyle ilgileniyorsanız, bu blog bol miktarda yayınlar. Ama gerçekleri ve gerçeği istiyorsan, sadece bir tane var Dedikoducu Polis .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer war Tom Hanks erste Frau